Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen undorítóak...

Hogy lehetnek ilyen undorítóak a mai gyerekek? (többi lent.)

Figyelt kérdés

Bezzeg én a gyerekkoromban játszottam, gyerekes dolgokat csináltam ameddig csak lehetett.

Erre most mit olvasok?

[link]


Nagyon dühítő.



2023. ápr. 25. 12:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Régen minden jobb vót
2023. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon naív vagy, ha azt hiszed 5, 50, 500 és 5000 éve nem voltak ilyenek.
2023. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Mindig is voltak ilyenek, sőt, meg merem kockáztatni, hogy régen gyakrabban esett meg az ilyesmi. Ha egy gyerek abban nő fel, hogy a nők max másodrendű lények, és azt kell tenniük, amit az “uruk” mond, nem meglepő, ha a lányokkal is úgy bánnak ahogy. Márpedig ha belegondolsz, nem olyan régen van egyenjogúság, vidéken de pláne…

Annyi a különbség a mai korban, hogy 1) Kiderülnek és feljelentést is vonnak maguk után az ilyen esetek (régen ha lehetett eltitkolták, sőt a lányt hibáztatták a szülők), 2) a média minden ilyesmire ugrik.

2023. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ilyen régen is volt, általános iskolában nekem is volt olyan osztálytársam, akiről ment a pletyka, hogy már nem szűz, pedig elég jó iskola és jó környék volt a miénk, aztán fene tudja, mennyi volt igaz belőle, nem érdekel, őt sem érdekelte. Most van internet, sok szülőnek nincs türelme nevelni, jobban odafigyelnek az erőszakos esetekre, nagyobb figyelmet kapnak az ilyenek. Ennyi változott, az emberek ugyanolyanok.
2023. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
6.os vagyok miért kell lepontozni? Szerintetek mindenki tudatosan jó szülő? Hát rhdtul nem, ki kellene nyitni a szemeteket kedves lepontozók..
2023. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
30%
#15: lehet, de csak találgatsz.
2023. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
kb biztos hogy az elkövető "fiatalok" cigusok voltak.
2023. ápr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

#17:

Ja, csak ezt "tilos" leírni a cikkben...-.-

2023. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai gyerekeknek már a szüleik sem voltak megnevelve.
2023. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!