Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakorlatilag átvertem egy...

Gyakorlatilag átvertem egy nénit a közértben, de nem rossz szándékkal szerintetek ez mennyire gáz? Nagyon szégyellem magam...

Figyelt kérdés
Szóval éppen munkaügyben vagyok külföldön és elmentem bevásárolni. Vettem egy kocsit, de nem volt nálam az ország pénze, ezért forintot nyomtam bele, ami kicsit kevesebb értékű volt. Amikor kimentem a parkolóba a kocsimmal egy néni rám kiabált, hogy nem adnám-e neki oda a kocsim (nem beszélem jól a nyelvet, de ezt megértettem), persze visszafordultam, hogy igen. Mondtam neki, hogy nem kell kifizetni, de annyira oda akarta adni hogy végül elfogadtam. Nem tudtam volna neki elmagyarázni a nyelvén, hogy én forintot nyomtam bele. Olyan 40 Ft-tal többet adott nekem ha át váltjuk a pénznemeket. Tudom, hogy ez nem egy nagy összeg, de még emiatt is lelkiismeretfurdalásom van.

2023. ápr. 27. 11:33
 1/5 A kérdező kommentje:
A kocsi alatt a bevásárló kocsira gondoltam.:)
2023. ápr. 27. 11:33
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ja, először azt hittem, vásároltál egy autót. :-) Le kell szarni a 40 forintot. A néni lehet, hogy még örül is az idegen pénznek.
2023. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen!
2023. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet amúgy hogy el tudtam volna neki magyarázni csak ott akkor könnyebb volt gyorsan elfogadni mint magyarázkodni idegen nyelven.
2023. ápr. 27. 11:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem autóról van szó. Ne foflalkozz vele háborúban nagyobb dolgokat is elkövettek emberek.
2023. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!