Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek Tóth Andi szép nő?

Szerintetek Tóth Andi szép nő?

Figyelt kérdés
Minden túltolt smink vagy ízléstelen ruha, botrány "nélkül". Tehát, ha pl. nem lenne ismert és csak az utcán sétálna veletek szemben egy teljesen átlagos hajviselettel, normális ruhákban, visszafogott sminkben, szépnek gondolnátok őt?
2023. ápr. 27. 20:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2023. ápr. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szép. :)
2023. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2023. ápr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Jó csaj.
2023. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően helyes. De rettenetes ez a félnéger OnlyFans ribi stílus, meg látszik rajta sokszor, hogy zavart, vannak konoly gondok benne.


Szóval kapott egy jó alapot, amit minden lehetséges módon elront.

2023. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Az első megjelenése a tehetségkutató válogatásán látható "eredeti" módján. Nem mondtam volna sem szépnek, sem csúnyának.


Ahhoz a lányhoz képest meg ma ég és föld. A mai kialakított megjelenése szexi, vérbeli ribizligis, de nem kifejezetten szép.

2023. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nőként nagyon szépnek látom őt. De valóban elrontja ezekkel a túltolt dolgokkal, nyilván ez csak az én véleményem, biztos van, akinek pont így tetszik. Néha néha lehet látni róla olyan képeket, ahol visszafogottabb sminkben van, illetve ahol nem ezt a bamba fejet vágja, hanem mondjuk őszintén mosolyog. Olyankor olyan szép :)
2023. ápr. 27. 21:50
 8/18 Fcityzen ***** válasza:
25%
Van egy bugyis klippje, abban nem rossz.
2023. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
Szép volt, az orrkarika meg a fa.szfej stílus előtt.
2023. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szépnek mondanám ( bár ez totál relatív), hanem a kisugárzása erős. Találkoztam már vele párszor munka kapcsán és rendesen izzik körülötte a levegő ( nő vagyok és hetero szóval nem azért mondom...).

Viszont mentálisan annyira nincs rendben, hogy én rendesen izgulok érte, féltem őt, nem tudom mi lesz vele mondjuk 5 év múlva, ha nem kér / kap segítséget. Nagyon tehetséges lány különben.

2023. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!