Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szavazással! Karácsonyra, aki...

Szavazással! Karácsonyra, aki vesz fenyőfát, milyen fát vesz: ami ki van vágva vagy gyökereset, konténerrel? Egyéb opciók a szavazásban, plusz ki is lehet fejteni! Annak külön örülök.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Veszünk fenyőfát, vágottat.
Veszünk fenyőfát, gyökereset.
Nem veszünk fenyőfát.
Nem veszünk fenyőfát, van a lakásban egyéb növény (pl hibiszkusz), azt díszítjük fel.
Nem veszünk fenyőfát, természetvédők vagyunk.
Veszünk fenyőfát, pedig természetvédők vagyunk.
Nem veszünk fenyőfát, de papírból hajtogatunk vagy egyéb kreatív módon imitáljuk a fát.
Nem veszünk fenyőfát, mert nincs arra keret.
Nem veszek fenyőfát, mert egyedül élek és feleslegesnek tartom.
Nem veszek fenyőfát, mert kicsi a lakás, amúgy vennék.
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:

Eddig minden éven saját kertből vágtunk. Amikor kivágtunk egyet, újat ültetünk a helyére. Szóval X fával körforgás szerűen tudtunk minden éven szép fát tenni a lakásba.


Költözés miatt már nem ültettünk újakat, de a mostani lakhelyünkön van az utcában egy 2000 nm-es kert, ahol az ottlakó teleültette fenyőkkel a telkét. Nagyon szép fenyői vannak, minden éven kiválasztjuk, kivágjuk és gyalog hazahozzuk.

2023. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem veszünk, mert nem ünnepeljük a karácsonyt.
2023. ápr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a karácsonyfa pont nem akkora környezetvédelmi probléma, mint ahogy sokan beállítják. Ezeket a fákat kimondottan erre a célra ültetik. Ha nem lenne karácsonyfa kereskedelem, akkor nem is ültetnének új adagot többet. Nekünk mindig vágott fenyőnk szokott lenni.
2023. ápr. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Korábban nem volt fánk, ezért most, hogy kicsit rendbe tettük a kertet, szeretnénk egy gyökeres fenyőt.

Ha vége az ünnepeknek, kiültetjük. Onnantól meg majd minden évben kint lesz szolidan feldíszítve.

2023. ápr. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Vágott lucfenyőt veszünk. ☺️
2023. ápr. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Műfenyőnk van 12 éve. Praktikus és költséghatékony. Nem vagyok egy őrült környezetvédő de lusta vagyok a tűleveleket takarítani.
2023. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig vágottat vettem, aztán valamelyik évben már csak gyökeres volt, úgyhogy elvittük azt.


Elültettem dézsába, karácsonykor benn van a lakásban, az év többi napján meg kinn. Legalább nem hullatja tele a leveleivel a szobát.

2023. ápr. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Heavenly Host 77 válasza:
Műfenyőnk van
2023. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Van Fanyőfám, de MŰ!! Az vettem, el is áll, nem hullik a levele!!! És azért ilyet vettem mert TERMÉSZET VÉDŐ VAGYOK!! +(nem hullik a levele.) . Ennyi.
márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!