Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szavazással! Van olyan rossz...

Szavazással! Van olyan rossz szokásod, ami zavar?

Figyelt kérdés

Lehet szavazni is, de a szöveges válaszoknak is nagyon örülök.


Nekem van olyan rossz szokásom, hogy amikor kiszárad az ajkam bőre, akkor elkezdem harapdálni a szám szélét.


Ilyesmire gondoltam, de bármi rossz szokás jöhet.



2023. ápr. 11. 13:53
A kérdező szavazást indított:
Nincsenek rossz szokásaim.
Van rossz szokásom és zavar.
Van rossz szokásom, de nem zavar.
Van rossz szokásom és éppen leszokom arról.
Szerintem nincs rossz szokásom, de mások szerint van.
Több rossz szokásom is van.
Mások szerint nincs rossz szokásom, de szerintem van.
Másokat zavarnak a szokásaim.
Mások nem tudnak a szokásaimról.
Egyéb, kifejtem hozzászólásban.
48 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Kapirgálom a körömágyamat. Pedig már a körmeim is meg vannak csináltatva, de így is. Bűn ronda, nagyon idegesítő, de egyszerűen nem tudok uralkodni magamon.
2023. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez a körömágyamon lévő bőr pusztítása, és a rituális étkezések (pl bizonyos kaja nélkül nem tudok tanulni)
2023. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Amikor kiszárad az ajkam, hajlamos vagyok a fogammal tépkedni.

Extrém halogatás; nagyon zavar, ütöttem is már meg a bokám miatta, de még így is képtelen vagyok átlendülni rajta.

2023. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajhúzkodás. Mások előtt hanyagolom, de ha egyedül vagyok...
2023. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
A retek körömrágás. Elméletben már sok éve "leszoktam", ami azt jelenti, hogy nem rágom le és régebben körömlakkal, pár éve pedig erősítő géllel akadályozom magam. Viszont az inger megvan, ha otthon vagyok és pl. dolgozom, gondolkodok vagy szimplán unatkozom, mindig a számba veszem és a fogammal kocogtatom a körmöm. Ha nem lenne rajta semmi, tuti lerágnám megint.
2023. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Halogatás. De a végletekig. Zavar. Leszokok majd róla, de nem ma! Majd, egyszer.
2023. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nyugtalanláb szindrómások zavarnak. Órán nagyon zavar, hogy érzem, ahogy berezeg alattam a padló vagy, ha mellettem ül az illető, akkor remeg a pad is. Ráadásul néha hangja is van. Múltkor a metrón egy pasi rázta a lábát és olyan cipő volt, hogy végig kopogott a cipője...
2023. jún. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!