Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nők hogy védekeznétek...

Lányok, nők hogy védekeznétek ha valaki rátok tamadna?

Figyelt kérdés
Nincs nálad, gazspray, esernyő, nagyobb táska

2023. ápr. 29. 10:10
 1/10 Rising Phoenix ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy mivel és hogyan támad rám, hol vagyok, van-e ott bárki más rajtunk kívül... Így elég nehéz megmondani.
2023. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Futnék
2023. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyenek az erőviszonyok/mi van körülöttem. Meg hogy miért támad rám.


Attól, hogy nincs nálam semmi, még agyonbaszkodhatom egy kilazult térkővel például.


Vagy kinyomhatom a szemét.


Sokat gondolkodtam azon, hogy mit tennék, ha valaki megpróbálna megerőszakolni, szerintem leharapnám a faszát.


De ez majd csak akkor derül ki, ha ott leszek, az adrenalin hatása alatt, amit meg nem szeretnék, szóval...

2023. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Opciokent acélbetetes bakancs vagy magassarkú, ha rendlkezesre all? Bevetnétek?
2023. ápr. 29. 10:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hatékony. Egy bankkártyával vagy személyivel előbb lehet kárt tenni a másikban, mint egy cipővel, ha lefog.
2023. ápr. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Már eleve úgy tervezem az utamat, hogy forgalmas, bekamerázott helyeken megyek. Egy kulcscsomó is segíthet közelharcban, de lehet segítségért kiabálni is vagy elfutni. Harapni akár. Amúgy egy támadás sosem előzmény nélkül való. Ha látok egy sötét utcát, ahol csak 1 rosszarcú ember vagy csoport van, akkor oda nem megyek be.
2023. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Hívnám a rendőrséget.
2023. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtámad valaki, te hogy a francba hívod a rendőrséget? Most elképzeltem, hogy megtámadnak, te meg: "Várjá', hadd hívjam a rendőrséget!" Persze, a támadó meg biztos ott fog álldogállni melletted, és még egy cigit is elszív, amíg kijön a yard, ugye. 😂
2023. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem igazán tudom hogy reagálnék, mert 48 kilós, vékony alkatú, alacsony lányként nem sok esélyem lenne... Eleve nem járkálok olyan helyeken vagy olyan időpontokban, amikor erre több esély van, de amúgy valószínűleg megpróbálnék elfutni vagy az illetőbe rúgni.
2023. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Nálam sokszor volt sokkoló, meg gázspray is. Kétszer támadtak meg, sosem jutottak eszembe a nálam lévő fegyverek, egyszer a zsebembe nyúlva a kulccsomómmal kezdtem feltépni a támadó bőrét, a másik alkalommal még az is a táskámban volt, szóval rámarkoltam a késre, amit rám fogott (ami így mélyen belevágott a bőrömbe, de akkor azt az adrenalinfröccs miatt meg se éreztem), kifordítottam a kezéből, ettől meglepődött, hogy most már nálam van, és elment.

Bementem az ügyeletre, hogy varrják össze a tenyerem, ott kérdezték, hogy ez hogy történt, és mondtam el nekik az egészet, így ebből rendőrségi ügy lett, mert hivatalból értesíteni kellett őket. A másik esetről nem tud senki kettőnkön kívül.


Nem vagyok amúgy nagydarab, kifejezetten vékonynak számítok, emiatt gyakran be is kóstolnak, viszont rendszeresen edzek, viszonylag erős vagyok a termetemhez képest. Általában egy catcallingban, vagy beszólásban kimerül a bekóstolás, csak kettő ilyen eset volt a múltban.

2023. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!