Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megyek az utcán,majd megtámadn...

Megyek az utcán,majd megtámadnak négyen mit tudok csinálni? Tudom védekeznek, ahogy tudok, de kíváncsi lennék a véleményetekre, ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
2021. aug. 13. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Futnék.
2021. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
Ilyenkor jön a "szégyen a futás, de **** meg aki kerget".
2021. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem világcsúcsot futnék 100m-en.
2021. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Velem rosszul járnának.

12 év Káli edzéssel a hátam mögött.

De persze mindig kerülni kell az erőszakot. Ha van mód futni, inkább az a helyes. Ha nincs, akkor a legnagyobbat padlózni, a többi már szalad.

2021. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi!
2021. aug. 13. 14:19
 6/18 A kérdező kommentje:
A kérdésben védekeznek- et írtam, de a helyes védekeznék elnézést csak telefonról írom a kérdést.
2021. aug. 13. 14:21
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Aki azt írja, hogy futna, az mégis, hogy képzeli el a szituációt? Annyira furcsa nekem, tényleg ennyire kikopott volna az emberből a vadászösztön? Ha egy szervezett támadásról beszélünk és 4-en vagyunk, akkor nem hagyunk lehetőséget a futásra. Ez ilyen egyszerű. Mégha fegyvereink nincsenek is, akkor is rávetjük magunkat 4 oldalról és annyi volt.


Hogy mit lehet csinálni? 99,997%-ban semmit. De éppen ezért mondom, hogy hogyha egy jó boxoló vagy és időben észreveszed, akkor simán ráugrasz az egyikre, aki jobbról jön feléd, annak út közben beb**szol egyet, s már be is mentél mögé, aztán ha a többi még mindig jön, akkor hála a boxnak, egyik se fog utolérni és mindet 1 ütésből kivégzed. Vagy pedig ahogy kitörtél, na AZ UTÁN már lehet futni. És hála a boxnak, lesz állóképességed lefutni őket.


Mert ez a másik baj a futással, hogy átlag ember 100 méter után megáll. Kész. És teljesen kifullad, mert az adrenalin miatt későn érzi a fáradtságot. Tehát ha megáll, akkor ott vége. Ha a támadóinak van esze, akkor azok csak kocogtak utána és megvárták, míg összeesik. Úgyhogy a futás nemcsak, hogy nem lehetséges, mert nem adnak rá lehetőséget, de a legrosszabb opció is, mert úgyis utolérnek, csak még legalább 0 staminád is lesz küzdeni.


Összegezve: Box. Életet menthet. Ettől függetlenül profi boxolóként is, ha későn veszel észre egy ilyen támadást, akkor nem tehetsz semmit.

2021. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

mert a férfiak nem futhatnak?


Nem fogok 70 kg-os férfiként leállni 4 börtönviselt, egyenként 120kg-os cigánnyal verekedni. Életem sokkal fontosabb mint az egóm.

2021. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

#7 te akkor gondolom ottmaradsz és halálra vereted magad. Hát ez is egy megoldás, ha utálod az életedet. Kérdésben nem volt benne, hogy előre kitervelt támadásról van szó.. ezzel ez erővel fegyvert is nyomhatnak a fejedhez.


Akkor mondjuk azt, hogy ilyen helyzetben semmit se lehet tenni a túlerő ellen és a kérdést ki is veséztük.


4 ember ellen megnézném mire mész a boxtudásoddal, amíg az 1ikkel boxolgatsz, a másik 3 leteper a földre és sz@rráver.. lehetsz akár világbajnok boxoló is.

2021. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2021. aug. 13. 14:57
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!