Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek azt, hogy...

Hogy viselitek azt, hogy kemény munkával xezret viszel haza, míg egy youtuber, influencer akár havi több milliót is? Pl. Én is sokat tanultam, dolgozok rendesen, stb. de van egy plafon amennyit lehet keresni a szakmámmal, amit amugy imádok.

Figyelt kérdés

Addig egy youtuber, aki hulyeskedik pl. tobb milliot kereshet, ha sokan kovetkk

Tudom, hogy mindenki elott ott a lehetoseg, de pl. egy introvertalt ember nem tud ilyenbe belekezdenim( es nem is akar)



2023. máj. 1. 00:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Egy influencer, youtuber, stb.évtizedekig nem fog tudni ebből megélni, én meg a saját szakmámból igen. Ha annyira zavar, próbálkozz. De olimpiai bajnok se lesz mindenki.
2023. máj. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Vajon hány influencer tud a 10 milliós Magyarországon ebből milliókat hazavinni? Gyanítom, hogy max kétszámjegyű a szám. Azért meg dolgozni kell, hogy sokan kövessenek, és ne is kopjanak le, az nem olyan egyszerű.
2023. máj. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű minőségi tartalmat készíteni rendszeresen és elviselni az internet fertőjét, ha esetleg valakinek nem tetszik amit csinálsz.. Akik úgymond híresek lettek és elértek egy olyan színvonalat, hogy akár milliókat is meg tudnak belőle keresni azok sokkal nagyobb munkát, időt és energiát tettek bele, mint azt el tudnád képzelni. Nem annyiból áll, hogy bohóckodsz a kamerának.
2023. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyok irigy. Ennyire egyszerű... Mindenki maga táján sepregessen!
2023. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
C’est la vie. Rossz szakmát választottál. Hát még egy politikus mennyit tesz zsebre.
2023. máj. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"tobb milliot kereshet, ha sokan kovetkk"

Már HA sokan követik. Azért, hogy sokan kövessenek és ezt meg is tartsd, az sem egyszerű munka. Nem egyszerű szórakoztató/érdekes tartalmakat hosszú távon gyártani.


"de pl. egy introvertalt ember nem tud ilyenbe belekezdeni"

Hogyne tudna. Ahhoz nem kell extrovertáltnak lenni, hogy tartalmat gyárts az internetre, beszélj a kamerához.

2023. máj. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, ok is megerdemlik, az sem moka meg lablogatas folyamatosan. Hobbi youtuber vagyok (mellesleg introvertalt, ahogy egy rakas ismert youtuber is az, semmi koze ennek hozza), semmit nem keresek kb vele, de tudom, mennyi munka van egy videoval. Nyilvan van, aki a szerkesztest kiszervezi, de ott meg ugyebar penzt bukik, hogy idot nyerjen.

Az instas influencerek, akik maximum par kepet raknak ki, nekik picit konnyebb, de ahhoz is krva sok ido kell, hogy eleve felepitsd magad kore az embereket, ha nagyon konnyu lenne, mindenki ezzel foglalkozna, aztan ha mar megvan a dolog, folyamatosan kell posztolni, akkor is, ha nem akarsz, allanodan ki kell valamit talalni, mert ez nem ugy megy, hogy ha epp eszedbe jut akkor kiraksz valamit, ha nem nem, igy eltunsz a sullyesztoben, az algoritmus nem kimeli azokat, akik nem fektetnek bele 100%-ot :D Kozben ok allandoan olvassak vissza magukrol a sok szart, minden rossz megmozdulasukert tobb szaz ember szedi szet oket, mig neked max anyad szol be, hogy hulye vagy. Nem is erne meg ezzel munkakent foglalkozni, ha nem fizetnek meg oket rendesen.

2023. máj. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Addig, amíg a társadalomnak igénye van az ilyen majmokraa, addig ez fog menni. Ha senki sem nézné őket, nem érdekelne senkit sem, akkor talán változás lenne. De már kikerült a szellem a palackból.
2023. máj. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Amelyiket "rengetegen" követik, ott már egy stábot kell fizetnie a "milliókból", amihez folyamatosan szerződve kell legyen hirdetőkkel. Az, hogy te csak a tinglitanglit látod ebből, az maga a nyers profizmus.
2023. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Én senkitől nem sajnálom, aki az eszével, rátermettségével jól keres. A lehetőség mindenkinek adott, csak nem mindenki tud élni vele.
2023. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!