Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni felnőttség ellen?

Mit lehet tenni felnőttség ellen?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok de szeretnék gyerekesebb lenni.

Mindössze 18 éves voltam amikor sokan már magáztak.



2023. máj. 2. 07:27
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Olyan hobbit válasz, ami előveszi a gyermeki énedet.
2023. máj. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bohóc. :) Mármint komolyan mondom: válaszd ezt hivatásodnak és akkor játék és móka lesz az életed!
2023. máj. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Semmit nem tudsz tenni ellene. Ez az élet rendje. Fogadd el. Minden kornak megvan a maga szépsége.

Minnél jobban lázadsz ellene, annál jobban megkeseríted saját életedet.

2023. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy h miben szeretnel lenni.


A gyerekes viselkedes, hiszti eszetlenseg nem valo meg egy 18 eveshez sem.

Ha ugy erzed komoly vagy, es szeretnel szorakoztatobb lenni akkor vegez olyan tevekenyseget ami oromet okoz, es eltudsz benne lazulni.


A masik gyerekes viselkedes ami szerintem botranyos h 30 eves emberek reszegek, alkohol hatasa miatt, mar az utca foldon vetrengenek, kiabalva, bomboltetve a zenet, hangoskodva. Plusz valamelyik buszke h hanyasaba fetrengenek, kozossegei oldalakra toltik fel. Egyaltan nem erzem ilyen emberek kozott jol magam. Es nokrol beszelek.

2023. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

36 vagyok, mai napig vannak "gyerekes" dolgaim... pl szeretek fára mászni...

Minden fejben dől el, amúgy 64éves anyukámmal tavaly ugyan azon az ágon ülve cseresznyéztünk.

2023. máj. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Ezt jó volt olvasni :)

2023. máj. 2. 10:14
 7/8 huzoro ***** válasza:
77%

"Mit lehet tenni felnőttség ellen?"

Fiatalon meghalni!

2023. máj. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te valójában nem a felnőttségtől félsz, hanem attól, ami igen sok emberrel történik, jelesül az, hogy 20 éves kora körül meghal, aztán pár évtizeddel később eltemetik.


Az egyik "kiút", ha van szerencséd olyan szakmát / hivatást űzni, amiben valóban megtalálod magadat (de persze az, hogy ez mi is, idővel - csakúgy, mint te - változhat).


Persze azt sem igazán lehet erőltetni, hogy megmaradjon valakinek az újra, a fejlődésre való nyitottsága, érdeklődése, mert gondolom, személyiségfüggő ez is.

2023. máj. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!