Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak engem bánt hogy...

Miért csak engem bánt hogy nem lehetek többé gyerek?

Figyelt kérdés

Huszonéves fickó vagyok.

Mostanában mindig arra gondolok hogy milyen jó lenne gyereknek lenni újra és akkor olyan dolgokat is csinálnék amik kimaradtak a gyerekkoromból. Sajnos elpazaroltam a gyerekkorom. Minél hamarabb felnőtt akartam lenni.

Én úgy vettem észre hogy a korombelieket nem zavarja hogy felnőttek és csak élik az életüket. Dolgoznak majd gyereket vállalnak.



2022. nov. 15. 08:07
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
El kellene kezdened valami értelmeset csinálni a jelenlegi életeddel és akkor nem hiányoznának azok az évek, mikor nem kellett felelősséget vállalnod a dolgaidért és nem támasztott feléd senki komolyabb elvárásokat. Mindenki az életének arra a szakaszára vágyik, amit nem vesztegetett el.
2022. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne csinálhatnád azokat a dolgokat?
2022. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom nekik jó gyerekkoruk volt, tovább tudtak lépni.

Én is meg vagyok ragadva ezen a szinten, de próbálom pótolni azokat a dolgokat amiket kimaradtak; pl sosem voltunk nyaralni - most felnőttként utazgatok. Nem voltak jó játékaim, xbox meg mi egyebek - játszok most. Stb stb

A robotolas, és gyerekvállalás nem vonz.

2022. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Sokan szeretnének újra gyerekek lenni. Igazából mindig az hiányzik, ami nem a miénk. Viszont ideje elkezdened a felnőtt életedre koncentrálni, mert amíg sopánkodsz, lehet ezt is "elvesztegeted".
2022. nov. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sokan szeretünk önállóak lenni, úgy dönteni ahogy nekünk jó, stb.

Amúgy mi az, ami kimaradt és nem csinálhatod felnőttként?

2022. nov. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Szörnyű gyerekkorom volt, most végre jó az életem, de ebben egy évtizednyi kemény munka van. Ha vissza kéne mennem még egyszer átélni a gyerekkort, akkor lehet, hogy inkább kinyírnám magam.
2022. nov. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezt már többször kiírtad.

Próbálj felnőni mentálisan is.

2022. nov. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt kellene tudatosítani hogy nem csak gyerekkor és öregkor van, élvezd a fiatal felnőttkorodat amíg nem csak felnőtt és öregkor marad!
2022. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem éled meg az adott korodat, akkor arról maradsz le!
2022. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek, néha arról álmodom, hogy középiskolás vagyok, és felébredve sajnálom, hogy ez a szakasza az életemnek soha többé nem tér vissza. Annyira nem élveztem, sőt, kifejezetten szar volt, szóval nem mennék vissza, csak valahol zavar, hogy gyakorlatilag bármit megtehetek, kivéve azt, hogy újra iskolába járjak - jó, oké, egyetemre még beíratkozhatok, de bőven nem ugyanaz. Jártam egyetemre, tudom. Meg szeretnék is még. De a felnőttképzés bőven nem ugyanaz, mint az általános- vagy középiskola.
2022. nov. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!