Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » COVID előtti időkben mindenki...

COVID előtti időkben mindenki otthon ült munkaszüneti napokon, hétvégéken, most meg COVID után 2 évvel is olyan szinten mehetnéke van mindenkinek ilyenkor mintha ingyen osztanának valahol valamit. Ez normális?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem ült otthon mindenki munkaszüneti napokon.
2023. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Előtte is mentek az emberek, csak az nem tűnt fel, mert az a normális. Most csak azért tűnik fel, mert covid alatt nem így volt.
2023. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert legalabb nincs hiszti most, az ember tarsas leny
2023. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Covid előtt is sokan kimozdultak otthonról.
2023. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
A fene sem ült otthon :)
2023. máj. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

5

Akkor én a fene vagyok.



A COVID előtt is voltak otthonülősebbek, akik otthon töltődnek, voltak kimozdulósok, voltak, akik hol többet mozdultak ki, hol többet pihentek otthon.



Az engem is zavar, hogy a természetben tömegnyomor van.



Egy dolog változott szerintem, hogy az emberek brutál durván rászoktak az autóra. Dugó van és a fák ágain is autók csüngenek ott, ahol a tömegközlekedési eszközök elég aalcsony kihasználással mennek.

2023. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#6 emberek brutál durván rászoktak az autóra - pontosan.

Kérdésemből kihagytam, mert nem akartam, hogy hosszú legyen, de tényleg mintha a benzin is akciós/ingyen lenne olyankor...

2023. máj. 3. 08:50
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
#6 bocsánat, nem akartam senkit megbántani! Úgy értettem, hogy akinek volt igénye a kimozdulásra, az 2020 előtt is eljárt otthonról.
2023. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Én fordítva látom a környezetemben. Szerintem a covid előtt többen mozdultak ki otthonról, jobban összejártak. Covid után többen maradtak a megszokott 4 fal között, sokakban még megmaradt a félelem, plusz a válság miatt kevésbé van pénzük az embereknek jönni-menni.


5-ös: 40 percre lakom Budapesttől, átlagos, hogy a napi séta közben senkivel sem találkozom, most hétvégén is így volt, de én akár a Normafától indulva is tudnék nyugis utat találni. Segítek: kicsit beljebb kell menni :)

2023. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem tunt fel kulonbseg
2023. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!