Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A véletlenszerű fájások...

A véletlenszerű fájások tényleg “normálisak”, ahogy öregszünk?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ellenük megelőzésképpen?

2023. ápr. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Milyen? Izulet? Belek? Mennyi idosen?

Spontan ok nelkuli fajdalmak nem indokoltak.

2023. ápr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen általam meghatározhatatlanok, egyik héten elfeküdt lapocka, máskor random kattanás a szegycsontban, következő héten combtőfájás, vagy épp derékfájdalom… :’D Amire az öregebbek panaszkodnak, csak épp az elviselhető kategória. Mind elmúlik pár nap/egy hét alatt, de tényleg ezzel kell járjon az élet? Még csak 28 vagyok, de teszem azt 6 éve azért még seggre kellett esnem, hogy fájjon a fenekem.
2023. ápr. 17. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen, korral jár.

Én meg azt hittem keveset mozgok sportolok, elkezdtem futni, 1 hét mulva lerobbantam.

Nálam is combtő fájdalom, térdfájdalom, aztán még lábfejtő fájdalom is, befeszült kötött lett az izomzat teház oda a rugalmasság is, merevség lett és ólomlábak.

Régen maximum is csak izomlázam lett semmi más.


Megérzek egy pár km-es gyaloglást is 1 hét múlva(reggelente melóba vagy melóból)

2023. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát 28 évesen még nem kéne ilyeneket érezned.

Én 43 vagyok és rohadt kövér, így vagyok kb olyan állapotban mint te.

2023. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!