Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki minél több lájkot kap,...

Valaki minél több lájkot kap, annál népszerűbb, és kedveltebb ember?

Figyelt kérdés
Én sose kaptam sok lájkot. De sokszor belegondolok abba, hogy aki igen, azokat az életben is mennyivel jobban kedvelhetik, könnyebb az életük.
2023. máj. 3. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez hatalmas baromság. Bocsánat.


Szóval ez annyit jelent, hogy nem aktívak, vagy nem jelöltek aktív barátokat vagy a barátaik sem aktívak online

2023. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem.


A Facebookon, Instagramon, TikTokon kívül is van élet.

2023. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazán összefüggés. Ritkán lájkolok, amikor találkozunk, inkább ráírok, vagy ha találkozunk akkor jön szóba, ez fordítva is igaz. Ez a köszöntésekre is igaz. Ha csak felszínes a dolog üzenőfalra megy a köszöntés(már ha megy), nincs semmi lényege, akiket tényleg bírok nekik privátban, vagy bármilyen más személyes módon
2023. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogyan definiálod a népszerűséget. Valószínű, hogy tényleg népszerű ember, de ez messze nem azt jelenti, hogy ennyi barátja van, vagy akár hogy ennyien kedvelik őt igazából.

Két dolog jutott most eszembe a kérdésedről. Egyrészt, hogy olvastam egyszer, hogy magyar középiskolások között végeztek szociometriai felmérést. Tudod, ezt azt jelenti, amikor az osztályban feltérképezik a kapcsolatrendszereket. Volt egy olyan kérdés is, hogy "Szerinted ki a legnépszerűbb asz osztályban", és olyan is, hogy "Kik a barátaid/ki a legjobb barátod." Azt tapasztalták, hogy aki a többség szerint nagyon népszerű volt, azt viszonylag kevesen jelölték meg személy szerint a barátjuknak.

A másik egy személyes élmény, nemrég történt velem. Van egy ismerősöm, aki tényleg ez a rengeteg lájkot kapó típus, meg egyébként is nagy társasági életet él. Én kedvelem, de tényleg nem közeli barátnőm, a gyerekem barátjának az anyja. Múltkor jött a gyerekért, és legalább egy órán keresztül mesélt a válása csúnya részleteiről. A végén azt mondta, köszöni, hogy meghallgattam, mert erről soha senkinek nem tud beszélni. Ő, akinek több százan lájkolják minden bejegyzését, és elvileg személyesen is rengetegen veszik körül, mégis egy félig idegennel él lelki életet, mert a rajongótáborában egyetlen ember sincs, akiben megbízna.

2023. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van sok birka, aki hírfolyamban oda nyomkodja a lájkokat, ahol már van sok, mert azt hiszi, hogy ő attól lesz menő, ha azt lájkolja, amit mások is. Ezzel további lájkokat generál a hasonló birkáktól.

Az is számít, hogy olyan beállítást használ valaki, hogy bárki lájkolhat nála, vagy olyat, hogy csak az ismerősöknek felvett emberek, esetleg az ismerősök ismerősei is.

Van aki nem facebook-on éli le az életét. Nekik vannak valódi barátaik is, így ők a valós életben kapják tőlük a pozitív visszajelzéseket.

2023. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van egy csomó olyan ismerősöm, aki nincs is semmilyen közösségi média oldalon és mégis népszerű.
2023. máj. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Annal tobbet el a neten
2023. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!