Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » , , Lúzernek" tartanak az...

, , Lúzernek" tartanak az évfolyamtársaim és még egy-két ember, akik velük jóban vannak nagyon, hogyan lehetnék népszerűbb, menőbb?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és sokszor engem hivnak hülyének, nyominak, pedig csak nem dőlök be az akaratuknak. Megkérdeztem őket miért csinálják, erre persze nem tudtak válaszolni. Van ugye a párhuzamos osztálybol 3-5 ember akik elkezdték, és miattuk tart még mindig.

Rondának is hívnak sokszor pedig szerintem nem vagyok az, mert idegen is mondta már, hogy szép vagyok...

Hogyan lehetnék menőbb, és kedveltebb?

Az, hogy megbeszélem velük nem segít, nem fogják fel.


2016. febr. 17. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menőbb és kedveltebb..... általuk?? Olyanok által akik ok nélkül hívnak minden negatívnak? Komolyan ezt akarod?

Vagy inkább megérteni, nincs okod ilyenekkel szóba állni se?

Na ezen gondolkozz s ha kell segítés, írj.

2016. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az ilyen gondolkodás miatt tényleg egy lúzer vagy.


többnek akarod láttatni magad, hátha akkor békén hagynak.

pedig ez egy klasszikus probléma, és csodálkozok, hogy van, aki még mindig nem vágja, mi a megoldás.


le kell szarni, esetleg más irányba keresgélni, olyan embereknél, akik megbecsülnek...

2016. febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1. Ilyen b@lf***k miadt nem kell ,hogy MEGVÁLTOZZ!!!

2. Azért piszkálnak még mindig ,mert figyelsz rájuk és látják hogy ezzel megbántanak. Nem kell rájuk figyelni, sz@rd le öket magasról,igy majd ök is abba hagyják.Észreveszik ,hogy nem reagász rájuk és ráunnak majd a piszkálódásra!! CSAK KITARTÁS ÉS NE SÜLLYEGY LE A SZINTJÜKRE!!!!! (nekem is volt ilyen történetem...tudom miröl beszélek)

2016. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!