Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakáson belül egyik szobából...

Lakáson belül egyik szobából mobiltelefonon hívni a másik szobában lévőt az normális dolog?

Figyelt kérdés
2023. máj. 3. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Pazarlás.Akár át is kiabálhat ha lusta odamenni..
2023. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ingyen van, miért is ne?
2023. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy az agyilag zoknik csinálják ezt.
2023. máj. 3. 11:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán! Jó poén!
2023. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Semmivel sem furcsább jelenség, mint amikor két ember beszélget az utcán - rádiótelefonon másokkal, miközben azért találkoztak elvileg, - hogy személyesen beszélgethessenek egymással.

De ugyanez a szint a fiatal szerelmes pár, akik képesek l km-t utazni és szállodában lakni t időt csak azért, hogy a szálloda éttermében egymással szemben ülve masszírozhassák a telefonjukat némán!

-Ha nem látom, nem hiszem el, hogy ilyen barmokkal élek egy országban!

De az utcán sem különb a sok állat!

Majdnem eltapostam a spárgán rángatott elemes patkányt kocogás közben, mert a gazdijának csak a járda közepén - átszellemült arccal a semmibe meredve - esik jól a karattyolás, - azt sem tudta, melyik dimenzióban volt a bolondja. Amikor ismét arra jártam semmit nem változott a helyzet, de megpróbáltam kikerülni őket, mire elém ugrott egy önmagáról megfeledkezett kredenchátú másik barom, aki - nem fogjátok kitalálni, - szintén telefont masszírozott önfeledten! A harmadik gyagyásra ha nem szóltam volna rá - emelt hangon, jó előre, - akkor simán nekem jött volna a három méter széles járdán - a telefonját masszírozva! :DDD

Egyszerűen nem normálisak az emberek, ha a közelükben tudják a szexuális segédeszközüknek csak az egyikét is, a fizikoterápiás telefont vagy okosórát! :DDD

Az a kisebb probléma, hogy valaki a telefon rabja, de hogy ennek a szenvedélyének miért csak ott esik jól hódolnia, ahol másokat akadályoz vagy zavar valamiben, örök rejtély marad számomra. A járda szélén, rövid pórázon fogott kutyával eszembe sem jutott volna, hogy egy akadályversenyre neveztem volna be...

Számolatlan alkalommal csak és kizárólag egy személyben rajtam múlott, hogy nem rokkant le néhány kutya a környékünkön, - mert célzás nélkül is fel tudtam volna az állatokat rúgni (a gondatlan gazdájuk helyett), ha rajtam múlt volna. Csak az emberségemen múlott, hogy inkább majdnem elestem az állatok kímélése okán. Valójában a gazdáik érdemelnék meg azt, aminek kiteszik a gondatlanságukkal az állatokat.

Ehhez képest átszólni egyik szobából a másikba rádiótelefonon tényleg egy ártalmatlan, jó poén!

2023. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gáz, ha csak nem össze vannak veszve, vagy nem fertőző beteg.
2023. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hazban en kizarolag azert csinaltam, mert a foldszinten levo ferjemnek szolni akartam, de el sem akartam szalasztani, hogy eppen valami kozelrol nehezen fotozhato madarat latok es nezzen ki.
2023. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináltam már ilyet, mikor éjszakai műszakból hazamentem nagyon fáradtan és aludni próbáltam. A kamasz gyerekem nagyon hangosan beszélt meg nevetgélt valakivel a számítógép előtt, én pedig felhívtam, hogy megkérjem, legyen kicsit csendesebben.
2023. máj. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyaraltunk. Az egyik szobában én aludtam, a másikban a nővérem altatta a kisbabáját. Sms-t írt nekem, hogy elfelejtette mondani, hogy reggel mit intézzek el.

Tehát van, amikor helyén való, szükséges.

2023. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!