Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális h egy kamasznak nem...

Normális h egy kamasznak nem engedik a szülei h mobiltetefonnal az éjjeliszekrényén aludjon?

Figyelt kérdés
Az ébresztőórát azt megengedik mert szólt h az már neki kínos h az anja ébreszti minden reggel. De azt nem h a telefonján legyen az ébresztője.

2023. jan. 8. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem, nem normális, hogy valaki ennyire rettegjen az 5G-tól, vagy amit beképzelt magának.


Amúgy a telefon biztonságosabb ébresztés szempontjából. Tudom, mert alsósként, mikor még nem volt okostelefonom, engem is az óra keltett. Egyrészt csak egy ébresztési időt tudtál megadni, minden este be kellett állítani, és ha éjjel elvették a villanyt, b*szhattad az egészet, mert reggel nem szólt.

2023. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi idős a kamasz? 12? 17? Lehet azért nem engedik, mert alvás helyett is azt nyomkodná hajnalig…
2023. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Szó nem volt 5G-ről...

Ahogy a 2. írja.

Normális.

2023. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

3


Éppen ezért van ott a "vagy amit beképzelt magának", mert az értelmetlen tiltások mindig valami összeesküvéshez vezethetőek vissza.

2023. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem normális ha valaki az éjjeliszekrényen alszik-ha van telefon,ha nincs.
2023. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk a korulmenyeket. En is elvennem a gyerektol,ha alvas helyett telefonozna 🤷‍♀️

Es ezt innen mi nyilvan nem is fogjuk tudni megitelni, hogy jogos-e vagy sem, mert a kamasz akkor is azt fogja mondani, hogy aaa dehogy, o nem telefonozik soha, ha amugy igen :D


Latni kene a masik oldalt is, de nyilvan ez nem lehetseges.

2023. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Jaj 5!😆 Nagyon jó komment. Jót nevettem.
2023. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ritkán telefonozik este de akkor is max 15 pecet.
2023. jan. 8. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Ami azt illeti, a hálószobában egyáltalán nem kellene lennie semmi elektromos kütyünek. A telefonoknak kékes, hideg fényük van, ami megzavarja az alvást. Én azt javaslom, hogy akármilyen abszurdnak érzed most ezt kamaszként, hallgass a szüleidre.
2023. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!