Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis miért lopkodják a...

Mégis miért lopkodják a díszeket a sírról?

Figyelt kérdés
Ellopták a napelemes világítast, a mécsestartót és a kis szobrot.. mégis miért?????

2023. máj. 4. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert már ezzel sikerélményük van az életben.

Mivel máshonnan nemigen tudnak lopni.

Az ilyenek csak azt látják hogy vmit végre meg tudtak szerezni maguknak, elértek vmit az életben. Másban meg semmi sikerélményük nincs. Kudarcos szerencsétlen idióták.

2023. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert érték és valahol valakinek el lehet adni.

És mert vannak olyan trógerek, akik erre hajlandók.

2023. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Napelemes világítás egy sírra? Hát azt meg minek tettetek rá? Azt még meg is értem, hogy valaki elviszi mondjuk a kertbe (függetlenül attól, hogy gyalázatos, de mégiscsak egy napelem).
2023. máj. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
3-as, ha tudnád, mi minden kerül bele pl. egy cigány sírba...
2023. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

3! Ez egy szép kis díszes sír, gyertya helyett egy szép kis napelemes világítást vittünk ki. A fene gondolta h valakinek van gusztusa sírról lopkodni. Egyébként igen, egyszer voltam cigány temetésen, szebben volt kicsempézve berendezve a sír mint a házunk.. na és amik oda lekerültek..!

2023. máj. 4. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is felpróbálhatná a felmenőit, aki megvásárol lopott cuccokat...
2023. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos mivel manapság már a virágok, és a sírdíszek is megdrágultak, így sokan meglátják benne az üzletet, és a lelopott holmikat eladják máshol (pl. piacokon). Ráadásul a lebukás esélye elég csekély, mivel mások azt hiszik, hogy, amit a tolvaj a kezében visz, azt bizosan ő vette és a hozzátartozója sírjához igyekszik.

Sosem értettem, hogy milyen lelketlen ember képes meglopni egy halottat. Nekem még attól is bűntudatom van, ha véletlenül rálépek valakinek a sírjára, vagy lelököm róla valamit. Aludni nem tudnék többet a lelkiismeret furdalástól, ha valamit a temetőből ellopnék...

2023. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!