Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehetne kivédeni, hogy...

Hogyan lehetne kivédeni, hogy ne lopkodja a hűtőből a kajámat lakótársam?

Figyelt kérdés

Napi szinten történik ilyen eset, hogy lopkod..

Többször szóltam érte, kb falrahányt borsó annyit ér a szavam.

Száraz élelmiszereket pl tészta stb a szobámban tartom, de a hűtendő dolgokat kénytelen vagyok a közös hűtőben..

Valami zárható ételesdoboz létezik esetleg vagy más tipp?



2017. márc. 4. 18:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
82%

Rakj be neki egy drogos sütit hátha megeszi XD

Csak vicceltem meg ne próbáld.

Én a helyedben megviccelném valamivel,akkor hátha elmegy tőle a kedvem,ha fiú vagy akkor meg jól szájbarugdosnám a helyedben.

2017. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer tegyél be csalinak valamit, amit előtte elsózol, vagy csípőset teszel bele. Esetleg hashajtót. Párszor elhúzza a száját, vagy rájön a szapora és leszokik róla.
2017. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Veszel magadnak egy egyéni kis hűtőt, amit használtan pár ezer ft-ért megkapsz, és abban tárolod az ételed a szobádban.

Ez a legegyszerűbb megoldás ha nem tudsz változtató hatással fellépni ellene, vagy nem mersz.


Azonban én egy ilyen személlyel nem is élnék együtt.

Vagy! amikor megvetted a saját kis hűtőd, utána te jársz rá az ő ételére(ha nem is eszed meg), akkor szépen kiszedsz egy adagot, és odaadod egy hajléktalannak.

Hogy mindketten érezzék a törődést! :D A hajléktalan, és a "csodás" lakótárs is!

2017. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lopd te is az övét.
2017. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtó régi ,de jó megoldás.Vagy sok mindenbe bele lehet rakni méregerős paprikát vagy a levét. De elég az is ha közlöd, hogy az imént befalt süti, pörkölt akármi jól meg volt pakolva kutyaszarral vagy az imént recskáztál bele(ha fiú vagy) és reméled hogy ízlett neki :D És biztosítod felölle hogy véletlen módon továbbra is fent fog állni az ilyesfajta fűszerezés ,szóval ennek tudatában dézsmáljon.
2017. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Vannak itt jó ötletek, én is telenyomnám hashajtóval. Csak az a baj hogy bosszút is állna miatta, és onnantól egyik félnek sem lenne egy nyugodt perce.
2017. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ki az úr az albérletben, te vagy ő?

Ha te, akkor diktálsz és repül, amennyiben lopkod, ez ilyen egyszerű.

Ha ő, akkor keress másikat, mert ebben csak vesztes lehetsz....bár lehet próbálkozni.

Amennyiben feles az albérlet bár mindig van egy "úr", aki intézte, akkor a lopott kaja árával kevesebbet fizetsz rezsibe-bérleti díjba.

Sajnos a gyerekes-hashajtós dolog nem vezet eredményre, inkább balhéba...felejtsd el.

Hűtőt biztos nem raknék szobába, hallgassa a fene vagy a tolvaj:D

Esetleg szerezz egy kalitkát, ami befér a hűtőbe és bazi nagy lakatot rá egy ne lopj tahó feliratú táblával--olyan jelzésnek...csak nem fogja levágni a lakatot egy két morzsáért :DDD

2017. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen altalaban tanul a hashajtobol, nalunk meloban 2x is bevalt.
2017. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tegyél lakatot a hűtőre. Ha kér enni, szól, és odaadod azt, ami jár neki.
2017. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl.: műanyagban-, vagy valami csomagolásban van benne, akkor arra tegyél tintát egy nagyobb helyre az aljára. Ha idegen veszi ki, akkor megjelenik Tintás Burnes:).
2017. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!