Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha sosem akartam...

Az normális ha sosem akartam családot? 29F

Figyelt kérdés
Sosem merült fel bennem az, hogy feleséget vagy gyereket akarok, sőt igazából párkapcsolatra se vágytam sosem és nem is volt. Másokon meg úgy látom hogy ez életük egyik sarkalatos pontja, nem tudnak egyedül lenni. Mi hiányzik belőlem ami miatt nincs meg ez a hajtóerő?
2023. máj. 4. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Velem is ugyanez a helyzet. Csak nekem voltak már kapcsolataim, fiatalabb koromban próbálkoztam úgy élni, mint mások, de aztán elfogadtam, hogy nekem nincs erre igényem. Nem hiszem, hogy hiányozna belőlünk valami. Minden ember másképp működik. Szerintem vannak többen is így, mint mi, csak lehet, hogy páran magukra erőltetik mégis azt a szerepet, ami társadalmilag elfogadott.


32/N

2023. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Feleség, gyerek nem kötelező, ergo család sem az.


Nagyon sok embert ismerek akik nem házasok és együtt vannak már 10-20-on éve.


Nálad az egy plusz, hogy párkapcsolatra sem vágysz, de ilyen is van csak kevesebb, inkább olyanok vannak akiknek nem jön össze.


20 volt osztálytársamból kb. 12-nél van gyerek, és kb. 6 az aki házas is és gyerek is van.

2023. máj. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Belőled az alap ősi ösztön hiányzik, ami egy egészséges felnőtt férfiben megvan. Gondolom gyerekes vagy és külsőre sem lehetsz valami férfias kinézetű.
2023. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kicsi hármaska! Például képzeld el, hogy én sem fogok sose családot alapítani, sem gyereket nemzeni, mert nekem így tökéletesen megfelel. És nem tartom magam betegnek, ráadásul nekem feleség, gyerek egyáltalán nem hiányzik az életemből. Nem biztos hogy mindenki a szaporodást tartja élete legfőbb értelmének, őszinte sajnálatodra vannak ilyen emberek is, a kérdezőn meg rajtam kívül még biztos egy jó páran. Mégis szeretem az életet, nekem így teljes. Na erre varrjál gombot!
2023. máj. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Daniel Prime ***** válasza:
93%

Igen, normális. Élj úgy, ahogy szeretnél, ne úgy, ahogy mások elvárják!


Én is így vagyok ezzel. Ha a jövőmre gondolok, sosem szerepel benne feleség, élettárs vagy bármi hasonló, gyerekek meg főleg nem. Rokonok, barátok természetesen igen.


Nem mindenkinek való az az élet, ami a többségnek. A lényeg az, hogy legyél boldog! :)

2023. máj. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne üzengessél nekem privátban hármaska, mert nem cimboráltunk össze! Ha valami problémád van mondd el itt, anonim fórum, nem fog senki felfalni! Amúgy meg az a szánalmas amit írtál, de ez a 0%-ot sem érő válaszodon remekül megmutatkozik.


Én csak azt írtam, hogy nekem minek család, de azt nem, hogy másnak is minek az? Mondjuk neked ezzel a modoroddal sem feltétlenül szükséges, vagy amúgy otthon egy arany ember lennél, csak itt voltál ilyen idióta?

2023. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igen.
2023. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az. Legjobb életet éljük, testvér.
2023. máj. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!