Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha igazán nem is...

Normális ha igazán nem is tudok senkit se szeretni a családomon kívül?

Figyelt kérdés
Persze a családomat szeretem, de a rokonokat nem. Annyi álszent ember van köztük, sokszor még köszönni se köszönnének, de azért egy nagyobb partira amit ők rendeznek, azért meghívnak. De idegenekkel is ugyanígy vagyok. Hiába jópofiznak a szemembe, nem hiszem el nekik hogy kedvelnének.
2016. máj. 8. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális. Én a családomat is utálom és soha nem voltam normálisabb
2016. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Én mindenkit gyűlölök, mert mindenki erkölcstelen és gonosz! Néha meg is támadok embereket az utcán. Úgyis tudom, hogy seg'gfejek, megérdemlik!
2016. máj. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Roland G. ***** válasza:

Szerintem nem normális.Nem lehet,hogy saját magaddal van bajod és ezért utálsz mindenkit?

Az igaz,hogy sok a képmutató és álszent ember,de azért ne zárkózz el ennyire mindenkitől.Szűrd ki a rosszakat.Hidd el,nem mindenki az.

Peace!

2016. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Suni hat itt is itt vagy?? ^^

Am csinalj valamit h feljenek toled es az ugy letudva. Mostantol majd attol tartasz h rossz ember vagy mert megijesztetted oket.

Tuzet tuzzel olts!

2016. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jo!

Tetszik az otleteles, talan csinalhatnal olyanokat mint a filmekben. Ize... ilyen csinytevesekre gondolok :@

2016. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!