Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Visszamész a kasszához, ha a...

Visszamész a kasszához, ha a javadra tévednek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 17:58
A kérdező szavazást indított:
Igen, értéktől független
Igen, érték függö
Nem, az ő baja
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Igen. A legnagyobb elszámolás az tízezer pénz volt egyszer és a kasszás csak is elképedt, hogy visszaléptem hozzá visszaadni. Nekem jó a fizetésem, nem vagyok rászorulva ilyenek zsebretételére...
2023. máj. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kp-val fizettem, és a pénztárosnál, mindig visszamentem. Holott nekem se volt sok pénzem, gimisként, kolisként. Egyszerűen csak szívás, ha nekik levonják, mert ezzel nem a multi szív, hanem a dolgozó.
2023. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, hogy hol veszem észre. Ha otthon akkor nyilván nem, ha ott helyben akkor igen.
2023. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még soha nem tévedtek a javamra, ami minimum érdekes.
2023. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a futárnál elszámoltam a borravalót, szerintem otthagytam vagy 1000 forintot, vagy 1200at. A végén nem szóltam semmit. Azóta ha megkérem bárhová elhozza városon belül ha nem vagyok otthon, megérte elnézni :D
2023. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem értekfüggő. Múltkor penny-ben a pénztáros röhigcsélve magyarázott valamit a barátnőjének, nem húzott le egy terméket. Nem szóltam neki ezek után.
2023. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Általános esetben kártyával fizetek. A ritka esetekben futólag átszámolom a pénzt. Futárok el szokták számolni akkor természetesen jelzem, hogy nem kérek vissza többet.
2023. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Egyik haveromnak élete sztorija volt gyerekként, hogy az apja odaadott egy 20-ast, hogy vegyen cigit meg magának valamit. Akkoriban anyám keresett valami 70-80 ezer Forintot.


A boltos néni számolgatott, odaadta a visszajárót, valami 5-10 ezer Forintot, oda adta a cigit és visszaadta a 20-ast is :D


Haverom egy szót nem mert szólni, kiment és sprintelt hazafelé. Sosem derült ki.

2023. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Amikor 19 eves voltam, elkezdtem pultoskent dolgozni egy bufeben ahol az etelt is nekem kellett csinalnom, es a kasszat is nekem kellett kezelnem. Voltak nehez etelek, es amilor kertek en mar elore feltem mit fognak kerni. Sokszor adtam vissza rosszul, de altalaban tobbet adtam vissza, mar akkor is tudtam amikor oda adtam a blokkot. Akiknek tobbet adtam vissza, soha nem szoltak ram, volt aki kinevetett es volt aki azt mondta "csak igy tovabb". Akinek kevesebbet adtam azok mind veszekedtek velem. Az mar nem volt nekik olyan vicces.

Szoval hiaba irjatok, hogy vissza mennetek, nem jott vissza senki.

Azt hozza tennem, feltem ott dolgozni, es ezert nem tudtam jol vissza adni, egy naiv lany voltam. Remegve szamoltam stb 😆

En jobban szeretek mindenhol kartyaval fizetni!

2023. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szóltam már párszor, ha észrevettem, de szerintem nem szoktak tévedni, kiírja a gép, hogy mennyit kell visszaadni.
2023. máj. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!