Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhagytad Jehova tanúit aztán...

Elhagytad Jehova tanúit aztán még is úgy döntöttél hogy vissza mész közéjük. Miért döntöttél úgy hogy visszamész?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

(János 6:64-68) . . .. 65 Így ezt mondta még: „Ezért mondtam nektek: senki sem jöhet hozzám, csak ha az Atya megadja neki.” 66 Ennek következtében a tanítványai közül sokan elmentek a hátrahagyott dolgokhoz, és nem jártak vele többé. 67 Jézus azért ezt mondta a tizenkettőnek: „Talán ti is el akartok menni?” 68 Simon Péter így válaszolt neki: „Uram, kihez mennénk? Örök élet beszédei vannak nálad;


Ugyan hova mehetnék amikor itt az igazság....

2013. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Ugyan hova mehetnék amikor itt az igazság...."


Külön felhívom rá a figyelmedet. Ez a kérdés nem neked szól!

2013. okt. 9. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Katy Weaver!


Bocsi, ha összekeverlek valakivel, de emlékezetem szerint, egyszer mesélted már, hogy elhagytad egy alkalommal a szervezetet, de aztán visszatértél... Megint bocsi, ha összekevertelek valakivel, de kérdeznék, ami határt szabhat az eredeti kérdésnek is:


Magán, illetve érzelmi okokból hagytad el a szervezetet, vagy a Bibliai értelmezés, illetve a tanok miatt?


(Remélem nem voltam tolakodó,,,valamint érdekesnek vélem a kérdést, de személyesen én megkérném az ilyen esetben "érintetteket", hogy a fent említett 2 ok közül, melyik volt az ő esetükben a helyt álló. Persze ha erre senkise szándékozik válaszolni, azt is megértem)

2013. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam. Nagyon jó!
2013. okt. 9. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező.

Kinek szól a kérdés?


Mert egyszer elhagytam, de vissza tértem az igazsághoz.

?????

2013. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tetted egyértelművé. S igazán nem válaszoltál a kérdésre sem. Mi volt a döntés oka? Mert ez a kérdés.
2013. okt. 10. 05:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyira kikészültem idegileg egy magán jellegű probléma miatt, hogy méltatlannak tartottam magam Istenhez, és idegességemben rágyújtottam, és el is hagytam írásban is közölve a Testvérekkel, hogy nem vagyok méltó ennek a névnek a viselésre, a helytelenségem miatt, és nem akarok a Testvéreimre, és a teremtőre szégyent hozni.

a tetteim miatt ne szidják Őket mert engem nem bántottak.

2013. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sokan küzdenek hasonló problémákkal mint amin te is keresztül mentél. De mi volt az vagy azok az események amelyek miatt úgy döntöttél hogy vissza mész?
2013. okt. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!