Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha ezen az...

Miért van az, hogy ha ezen az oldalon felteszek egy kérdést, akkor a legtöbben nem emberi módon, hanem bunkó stílusban válaszolnak?

Figyelt kérdés
Várom a hasonló hangnemű válaszokat :)
2018. szept. 22. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert a magyarok többsége tipikusan bunkó. Szerinted miért tanácsolják a külföldön élők, hogy kerüljem ott a magyarokat? Míg más nemzetek fiai és lányai összetartanak, a magyarok ott rúgnak egy másba, ahol csak tudnak :(

Sajnos tapasztaltam :(

2018. szept. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

"Azért, mert a magyarok többsége tipikusan bunkó."

Igen, és kárörvendők is.

2018. szept. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mert ez egy anonim oldal ahol bármilyen hangnemben lehet válaszolni.


Az meg hogy ez a magyar mentalitás, hülyeség. Külföldi fórumok is tele vannak bunkókkal.

2018. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 valaszolo minden szavaval egyetertek.
2018. szept. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az ok az is lehet, hogy az adott kérdésről semmit nem tudnak, de nagyképűen úgy gondolnák: "az adott probléma semmiség", "ők könnyen meg tudnák oldani".

Adott szituáció, élethelyzet, környezet, anyagi helyzet stb semmit nem tudnak, csak kialakul egy kép a fejükben a leírtak alapján és már úgy gondolják, mindenkinél bölcsebbek.

2018. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az is közrejátszik, hogy az itteni "kérdéseknek" elég számottevő része állító kérdés, amivel a kérdezők eredendően véleményt alkotnak és valójában nem válaszokra vágynak, hanem az álláspontjuk megerősítésére.

Most nézd meg ezt pl: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Ez egy állító kérdés, sima panaszkodás a magyar előítéletességre. 10 kérdésből 6 ilyen.

Na már most ha eleve nem kérdeznek itt az emberek, hanem vitát nyitnak, akkor onnantól már csak vitakulturán múlik a hangnem, amiből valóban, az anonimitás miatt elég széles a paletta. Viszont ez nem csak a válaszolók irányából igaz, jellemzően a "kérdezők" is hajlamosak az éles kommentekre, ha nem kapják meg az igazolásukat. Mindenki harcol az igazának az érvényesítéséért, valaki érvekkel, valaki lealázással és bunkósággal.

Nem kellene ilyennek lennie az alaphangulatnak, ha véleménynyilvánítások helyett kérdéseket tennének fel a GyakoriKérdések oldalon.

2018. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mert valószínű provokatív kérdés volt, aminél magára ismert a szenvedő fél.

Minap én is elküldtem az anyjába valakit, mert fel volt háborodva egy bizonyos társadalmi rétegen.

2018. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem általában normálisan válaszolnak, kivéve a gyerekvállalás témánál. Ott valahogy kiugróan magas a tuskók aránya.
2018. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert rengeteg frusztrált prolinak ez egy remek színtér ahhoz, hogy okoskodjon, kiossza a másikat, ha már a munkahelyén megmukkanni nem mer, és a való életben nem díjazzák a "hatalmas" tudását.


és hiába pontozzák le az egyest, igaza van, ez tipikus magyar szokás. külföldi oldalakon is vannak bunkó, de nem ennyi, és nem ilyenek.


itt a magukat szakértőnek gondoló emberek nagy részének csak felszínes tudása van, és nem segíteni akar, hanem kötözködni, kioktatni a másikat.


pont most láttam, hogy egy kb. 12 éves kislánynak estek neki, mert rossz helyesírással írta ki a kérdését- na, ezeknek az embereknek sztem szakember kéne.

2018. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!