Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire volt sulyos az...

Veronica16 kérdése:

Mennyire volt sulyos az iskolai zaklatás ?

Figyelt kérdés
15 től 18 éves koromig iskolai zaklatás áldozata voltam .Kiközösitett az osztályom háromnegyede .Tudni kell én izzados tipus voltam emiatt szekáltak piszkáltak nem ültek mellém.Nem voltak szépek a fogaim amiatt is sokat piszkáltak .Mindig volt okuk hogy valamiért csufolkodjanak .Egyszer az egyiket majdnem megdobtam egy paddal .Mi volt az inditék szerintetetek amiért ez három évig igy zajlott le és mennyire számithato komolynak a háromévnyi minednnapos mocskolodás?Tudni kell akkor kezdődött hogy egy facebook indult guny bejegyzést irtak rolam amelyben mocskolodni kezdtek.Én akkor 15 évsen félelmeben az mondtam fel jelentem őket a rendőrségen de csak kacagták .El telt a három év minden napos mocskolodással és verbális bántalmazással .Mi a véleményetek eről miért csinálták ezt azért mert nem voltam makulátlan vagy mert magukkal volt bajuk ? Bárhol találkoztunk véletlen a sulin kivül ott folytatodott a zaklatás egyszer zenét hallgattam a vonaton erre ott volt az egyik és megütte a fülesem meg kacagta .Senki nem csinált semmit ez ellen soha.Ezt ki is használták az egyik azt mondta hát ugyse lesz semmi ha zaklat .Mit tudnak vele csinálni ez volt a gunyos válasza .Sok tőrténete van még a 3 évnek mi a vèleményetek eről? MIÉRT volt ez .Sokszor idegen emberek is bejöttek akik az ismeröseik voltak és azok is mocskolodtak velem …..

2023. máj. 7. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Izzadt, büdös ember és ráadásul ápolatlan fogazatú mellé én se ülnék le. Tartom ehhez magam az egyetemen, a munkahelyen és a BKV-n is. Ne haragudj, de ez ellen lehet tenni. Így részben Te is hibás vagy.


A többiek szóbeli agressziója miatt hibásak.

2023. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszolo teljesen igaza van valóban nem jó ha izzad valaki higyje el sok modszert kiprobálltam ez ellen .Teljesen korrekt a válasza .De akkor is miért kellett három évig akkor is mocskolodni amikor már nem izadtam és nem arol volt szó .Mindig volt okuk egyszer befestettem a hajam akkor meg rozsdásfejű voltam nos érti mit akarok ezzel mondani .Igen az izzadásért valóban hibás vagyok de nem tudtam semmit tenni ellene higyje el .De a csufolodás mire volt jó ?
2023. máj. 7. 21:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Az iskolai zaklatás semmilyen esetben sem elfogadható. Pláne, ha a kiutált fél nem tett semmit.

Több közösségben is átéltem gyerekként, mert túlsúlyos voltam, csendes, jó tanuló és mint utólag kiderült, biszexuális.

Volt, hogy a nyílt utcán koslattak utánam olyan felsőbb évesek, akiknek még a nevét se tudtam, és veréssel fenyegettek minden előzmény nélkül.

Ha megláttak, kiröhögtek, leköptek a lépcső tetejéről.

A felnőttek csak rálegyintettek, és azt mondták, hogy ha bántanak és levegőnek néznek, egyértelműen VELEM van a baj, illetve “Nem lehet, hogy én tettem valamit, amiért így viselkednek velem?”

Dupla áldozathibáztatás volt a válasz mindig.

2023. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!