Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iskolai zaklatás áldozata...

Iskolai zaklatás áldozata vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! az van, hogy az osztálytársaim folyamatosan csesztetnek olyan dolgokkal, amikről nem tehetek. Az alakomra. Pajzsmirigy alulműködésem van, nem tudok mit tenni. A családomról, mert az apukámnak étterme van, és olyanokat beszélnek, hogy a munkások v**ik ki a f***át, stb. Pofont is kaptam már tőlük. Idén végzek a suliban, szóval nem mehetek el a tanár után, hogy panaszkodjak. Nem üthetem meg, mert csak kitűnő magaviselettel vesznek fel a gimibe, ahová megyek. Anyámon, apámon röhögnek, de az indokot nem tudják megmondani, hogy miért. Össze vagyok törve, és semmit nem tudok, ami vigasztalna. Az egy örömöm a nyelvtanulás, azzal is bajuk van.


förtín

Boi



2018. okt. 5. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy neked kell megtanulnod kiállni magadér. Velem is csináltak ilyet. Csak nekem verekednem kellett,hogy leálljanak, rám se néztek többet.
2018. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha meg többen jönnek, szégyenek lesznek, te meg zorall (nem buzditani akarlak)
2018. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Állj ki magadért, szólj vissza nekik. Sajnos tévhit, hogy ha meghúzod magad és ignorálod őket, jobb lesz. Nem, ugyanúgy folytatni fogják, viszont ha visszavágsz valami megalázóval, lehet visszafogják magukat.
2018. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Ne add fel! Szard le mit gondolnak! Gondolj bele, ha elered a celod, gazdag leszel... Irigyek lesznek rad. és te rohogsz majd rajtuk hogy hogyan szenvednek...
2018. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Csak az ostoba ember bant masokat. Illetve azok akik baromira elegedetlenek magukkal vagy az eletukkel, es hogy “jobban erezzek magukat” arra osszpontositanak akit leneznek... ami sokszor tevedes. Gimiben volt egy iszonyat dagadt lany, ma o az egyik leghiresebb designer es a legmenobb arcokkal mutatkozik... a kulso ma mar nem minden. Sot bizonyos berlekben csak az szamit mit tudsz, mit ertel el, es ki vagy. A kulso nem szamit. Plane az ha van felesleg. Ezek a csajok meg nem tudjak mitol doglik a legy. De teged maris magasabb szintre emeltek. Tanulsz pl nyelveket. Ne hagyd abba. Keress peldakepeket es a jovodre osszpontosits ;). Ezeket a hulyeket meg szard le valahogy ahogy megy.
2018. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Idén végzek a suliban, szóval nem mehetek el a tanár után, hogy panaszkodjak."


De igen, az az első, hogy szólj az ofőnek, ő tud segíteni, ehhez viszont legalább tudnia kell róla, hogy mi van.

(A nyelvtanulással kapcsolatban meg: légy szíves, ne rongáld az én nyelvtanulásomat ilyenekkel, hogy "förtín", köszi. ;-) )

2018. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Ismerős helyzet. Amit tehetsz az max annyi hogy kiállsz magadért. A legjobb amúgy iskola vagy legalább osztályváltás lenne.

Fortín/görl/jövőregimis

2018. okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

A gyilkosok (én így nevezem az iskolai zaklatókat) azért teszik ezt veled, mert nagyon-nagyon nagy önértékelési zavarban szenvednek. Valószínűleg azért mert rosszul szocializálódtak. Az ilyen fajta emberből legtöbb esetben nem igazán lesz valami sikeres ember max. csak valami buta szélhámos (tehát egy nagy nulla). Ez van sajna, egyébként az ő szülein kéne nevetni inkább, hogy a gyereküket milyen szar embernek nevelik. Ki kell bírni ezt, ez van...

Tanulj, olvass sokat éjjel-nappal! Sportolj minden nap, hogy növeld a kitartásod! Tanulj meg valamilyen hangszeren vagy keress olyan dolgot amin keresztül sikerélményt kapsz, ha foglalkozol vele és így máris több vagy mint az gyilkos aki terrorizál téged és azt akarja, hogy Te is egy nulla legyél, mint amilyen majd ő lesz.

2018. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

"De igen, az az első, hogy szólj az ofőnek, ő tud segíteni, ehhez viszont legalább tudnia kell róla, hogy mi van."


Aha, persze, szép álom. engem felső tagozatban szekáltak, mert 13-14 évesen nem jártam diszkóba, nem cigiztem, hanem inkább rajzoltam és meséket néztem. Az osztályfőnök sokszor szemet huny az egész dolog felett, főleg, ha a zaklatók jó tanulók. (Mert hát ne rontsuk már le az átlagukat egy rossz magatartásjeggyel!)

2019. febr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

"engem felső tagozatban szekáltak ... Az osztályfőnök sokszor szemet huny"

Honnan veszed, hogy sokszor? Ez csak egy eset volt. Nem mind osztályfőnök olyan. És ugyanaz az osztályfőnök sem ugyanúgy reagál minden helyzetre.

2019. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!