Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mással fordult már elő, hogy...

Mással fordult már elő, hogy negatív élménye volt orvossal?

Figyelt kérdés
Bementem, és már az elején úgy nézett rám, mint aki mindjárt nekem jön.😄
2023. máj. 7. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen mindenkinek van.
2023. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó, megértem én, hogy leterheltek, de könyörgök, köszönés után méla undorral nézni egy másik felnőttre?
2023. máj. 7. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Most jártál életedben először orvosnál? xd
2023. máj. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz. Mondjuk, elég ritkán, szerencsére, akkor általában kifogom a normálisakat.
2023. máj. 7. 18:35
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Igen, legtöbbször amúgy is feszengek, szorongok, és érzem a távolságtartást, meg az elnéző lenézést. Nyilván nekik sem könnyű egyáltalán emberinek maradni. Ez van.
2023. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, bár szerencsére kevés a negatív tapasztalatom. Viszont az egyik fogorvos 2 fogam is elrontotta. Azóta csak magánhoz járok.
2023. máj. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, múltkor meg is lepődtem mikor egy türelmes udvarias orvos kezelt. Legjobb volt mikor rossz helyre kaptam a beutalót, a szakambulanciás orvos neki állt pampogni meg k###a anyázni hogy takarodjak onnan.
2023. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Miért nem mondtad, hogy "már meg is gyógyítottál?! Kösz, Dokker!" Esetleg: "HEY! No honey, no money!"
2023. máj. 7. 19:22
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Bírom ezeket a csúnyán nézett indokokat. Lehet hogy csak alapból ilyen a nézése egy 12 órás műszaki közben.


Másik meg az hogy a beteg köszönni sem tud és elvárja hogy egy kezeléssel azonnal meggyógyuljon.

2023. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az "üdvözlöm, jó napot kívánok" megfelel? Ugyanis ez hangzott el.
2023. máj. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!