Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy mégis terhes...

Lehetséges hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szerdan csinaltam egy tesztet, ami full negativ volt. Viszont ma egyaltalan nemvolt etvagyam, aztan megis csak megsutottem egy tojast meg kicsit megeheztem,mivel egesz nap nem ettem. Erre elkezdtem enni, es kb a harmadik falatnal olyan hanyinger jott ram hogy ha tovabb eszem azthiszem osszehanyom magam. Mas panaszom nincs. Lehetseges hogy még nem mutatta ki a teszt? Mulv honapban tul hevesek voltunk, es gumi nelkul egybol elkezdtuk es megszakitassal vedekeztunk.

Persze nem lenne gond egy baba.

De viszont szedek orvossagot petefeazek gyulladasra es pajzsmirigyre. Ezek is kozre jatszhatnak?



2016. aug. 15. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesirasert, telorop vagyok + ideges is
2016. aug. 15. 13:00
 2/5 anonim ***** válasza:
A megszskításos szex Nem Védekezés! Késik már a menzid? Egyébként lehet hogy a gyulladás is közre játszik.
2016. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A napokban kell megjonni.
2016. aug. 15. 13:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Most csinaltam sajtos tesztat, ami ugye egyaltalan nem olajos vagy zsiros, hogy emiatt lenne, de itt is megettem a felet, es hanyingerem lett.. Hat nemtudom.. Csutortoktol szedem,de eddig ilyen nemvolt..
2016. aug. 15. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd ha késik csinálj tesztet ilyen hamar még nincsenek tünetek. De menj el nőgyógyászhoz
2016. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!