Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Köszönést helyettesítő kacsint...

Köszönést helyettesítő kacsintásról mire lehet következtetni?

Figyelt kérdés
Van eg férfi szegről végéről kollégám kollégám,de csak ritkán beszélünk,nem is találkozunk mindennap.Nagyon jófej mint ember is ammennyire ismerem. Tetszik is mint pasi. Én még kapcsolatban vagyok de már lassan vége, viszont úgy tudom, hogy neki meg már felesége is van. Néha elég félre érthetően cselekszik, beszél.Nem olyan nyíltan, és lehet csak nekem tűnik úgy. De hívott már drágámnak(ettől amúgy bárki mondja is kiráz a hideg annyira degradálónak hangzik),meg számomra túl kedves és közvetlen,de aranyosan, nem bunkó módon, aztán van hogy kacsint amikor köszönök.Nekem ez az egész fura akkor is ha ő ilyen full extrovertált.
2023. máj. 9. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Dugni akar
2023. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem alaphangon csak, hogy kedvel.

Egy munkatársnőm mellett mentem el közvetlen, nemrég: intettem neki, erre visszaintett. Majd nemsokára rá ismét találkoztunk, és ekkor már őkezdett inteni, amire visszaintettem, és elnevette magát.

Ezek csak játékok, nincs nagy jelentősge.

2023. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!