Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért születtél meg?

Miért születtél meg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%
Ratko Anna egészségügyi miniszternő miatt. Bizony több mint 70 esztendeje. Keress utána a törvényeinek.
2023. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
45 éves férfi létemre, erre a kérdésre még 45 év után sem jöttem rá. Nincs feleségem, sem családom, sem senkim. Egy szál magam vagyok.
2023. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
hogy ne kelljen visszafizetni a hitelt
2023. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert anyukám babázni akart, szereti mai napig a gyerekeket. Nem érdekelte, hogy semmi alapot nem teremtettek meg ehhez, mert a nagyszüleim segítsége nélkül bajban lettek volna. Az igaz, hogy nagyon szeretett és jó a kapcsolatunk, szeretem anyukámat. De azért a helyében jobban átgondoltam volna ezt. Nem kell mindenkinek gyereket vállalnia szerintem, jobb lenne időben átgondolni és előbb az anyagiakat megteremteni. Akkor sem garantált, hogy nem üt be a krach, betegség stb, de ha már eleve alap nélkül vállalnak, (se munkahely, sem fix lakhatás) akkor lesznek gondok.
2023. máj. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szóval nem felnőttet akart.
2023. máj. 14. 10:57
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#12, ezzel én is pont így vagyok, csak 5 évvel fiatalabb vagyok nálad. Valahogy mindig a balszerencse kísérte az eddigi életemet. Megszületni is később születtem, mint várták. Az utolsó pillanatban szerintem meggondoltam magam, csak már nem nagyon volt visszaút. Ez van, ezt kell végigcsinálni. Faramuci az élet. Majd talán a következőben szerencsésebb leszek. Csak azt sajnálom, hogy ez akkor már nem lesz a tudatomban.
2023. máj. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a szüleim azt mondták, hogy ők csak szerettek szexelni.
2023. máj. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert anyámnak a pénz kellet és abból a balesetből lettem én...
2023. okt. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!