Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Fényképezkedni a kórház előtt...

Fényképezkedni a kórház előtt ahol születtem szülinapomon?

Figyelt kérdés

Egy hónap múlva lesz a szülinapom és eszembe jutott egy nagyon jó ötlet.

A kórház előtt már fényképezkedtem tavaly ahol születtem és pont abban az órában, de annál jobb ötletnek bizonyul hogy befekszem anyámmal a szülőszobába amelyikben születtem és ott pózolunk. Csinált már valaki ilyet? Tök jó buli szerintem. Meg lehet beszélni a kórházzal hogy engedjék meg? Így akarom ünnepelni a 16. születésnapomat. Felejthetetlen élmény.



2016. ápr. 10. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy engedni fogják, mert ezzel zavarjátok a többi "beteget" A kórházban dolgoznak, és olyan emberek vannak akiknek ott kell lenniük valami ok miatt. Parádézni nem ott kéne.
2016. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A szülőszobába nem lehet csak úgy bemenni.. elég hülye ötlet akárki találta ki.

Ezzel az erővel csinálhatnál egy olyan képet amikor apád farka anyudban van, és odaírhatod, hogy "Ugyanabban az ágyban mint 16 évvel ezelőtt a fogantatásom idején"

2016. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én találtam ki.

Akkor marad a kórház előtti pózolás

2016. ápr. 10. 14:36
 4/10 Quatermain válasza:

Májusban születtem én is, de sajnos nekem egyik fotó sem jönne össze, mert tavaly lebontották a kórházat. :(

Szóval tedd meg, amíg nem késő.

2016. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg is fogom. Egyébként tavaly találtam ki, de minden évben megcsinálom, idén is, jövőre is, meg azután is és így tovább. Aki teheti menjen, nagyon nagy buli
2016. ápr. 10. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:

A kórház épülete előtt, az nagyon jó ötlet!

A szülőszoba nem, mert még ha engednék is, a szülőszobák elég egyformák.


Melyik kórház ez? Nekem is kéne egy-két fénykép csak az épületekről, de nem találtam a neten.


Én bevonnám az orvost meg a szülésznőt is. Képzeld, hogy örülnének! Látni a munkájuk termékét...

2016. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A Bajcsy


egyébként ha beírod a kórház nevét kiad róla képeket.

2016. ápr. 13. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Bajcsy kórházban születtem..:)
2016. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem az kéne, sajnos...
2016. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó előtti, sziből örülök

utolsó mi a kórház neve, megpróbálok segiteni

2016. ápr. 13. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!