Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom úgy, hogy...

Csak én látom úgy, hogy manapság jóval zárkózottabbak az emberek az interneten idegenekkel szemben, mint régebben voltak?

Figyelt kérdés
Sokkal távolságtartóbbnak, zárkózottabbnak látom őket mint mondjuk tíz éve, így interneten ismerkedni is jóval nehezebb mint korábban volt. Nekem ez jön le legalábbis, aztán lehet hogy hülyeség
2023. máj. 14. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Mindig akad olyan aki betegesen és logikátlan módon az. Pl ismerkedsz vele, telefonszámot nem akar cserélni mondván visszaélész a számával, ez már eleve sértő egy olyan ember felé aki meg akar ismerni és érdeklődik. Viszont facebookot meg hajlandó megadni amivel tényleg vissza lehet élni. Furcsa az egész.
2023. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Mert rájöttek, hogy hamis az az állítás, hogy az interneten incognitóban tudnak maradni, főleg egy olyan államban, és olyan vezetés mellett mint ma Magyarország.
2023. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Valóban zárkózottabbak az emberek, mivel kiderült, hogy a munkáltatók is facebookon csekkolgatják a jelentkezőket és egy sima nyaralós kép alapján is következtetéseket vonnak le, mintha ők nem mutogatnák magukat bikiniben a strandon.
2023. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!