Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt elfogadni hogy...

Hogy lehet azt elfogadni hogy valaki évek óta ott van a szemed előtt de sosem lehet a tiéd?

Figyelt kérdés

Valakihez vonzódtok és valamiért tökmindegy miért, nem akarom megosztani, de nem lehet a tiétek.

Érzed az illatát, látod, hallod minden nap, tudod mi van vele és had ne soroljam.

És ehhez az is hozzátartozik hogy lehet hogy a saját esélyeidet te is rontottad a múltban, tehát ez miatt nagyon nagy csalódottság van benned.

Hogy "alakítsam" át a gondolkodásom hogy ne szomorkodjak emiatt?


2023. máj. 17. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Belezúgtam az angoltanáromba, akiről kiderült hogy meleg. Jártam hozzá magánórára, később eljárt velünk sörözni, szóval szem előtt volt, én meg epekedtem. Ennek már harminc éve, de itt vagyok, élek még. Szóval idővel minden elmúlik.
2023. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben, akkoriban nagyon sokat hallgattam ezt a számot:

https://www.youtube.com/watch?v=KpZycPudcO4

Pont ezt írod te is, onnan jutott eszembe.


Szerintem amúgy az tök fontos ilyenkor, hogy ne legyél a közelében. Úgy több esélyed van elfelejteni, és új emberek felé nyitni.


Mi az oka annak, hogy mindig a szemed előtt van? Gimnazisták vagytok még?

2023. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A problémám az hogy hónapok óta tart és már azt hittem hogy valós esélyem is lehet, de elrontottam, vagy nem is tudom, és most meg szar minden.

Akármi fontos feladatom lenne, nem tudok rá koncentrálni mert ez jár a fejemben. Egy filmet vagy videót sem tudok megnézni mert ilyen belső szorongásom van szinte. Csak így lapozom az instát, görgetem ezt az oldalt is és kínomban nem tudom mit csináljak.

2023. máj. 17. 21:58
 4/11 A kérdező kommentje:
2 alkalmat is elb*sztam és ez emészt meg.
2023. máj. 17. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Valahogy elég borzasztóan hangzik a gondolat, hogy egy ember az "enyém" legyen. Talán itt kezdődik a probléma.
2023. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiába forgatod ki, tudod mire gondolok. Vonzódom hozzá, így okés?
2023. máj. 17. 22:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit, egyszerűen csak barátként tart számon, azért nem lépett, vagy nem adott egyértelmű jeleket eddig. Én is mindig magamat hibáztattam, ha a kiszemeltemnek nem jöttem be "úgy". Holott csak más tetszett neki.
2023. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De lépett. Szerintem határozottabban kellett volna tudatnom a szándékom. Maximum egyértelműen jelezte volna hogy nem, akkor most nem lenen bennem kétely.
2023. máj. 17. 22:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Hónapok óta próbáltam közelebb férkőzni és mikor közel voltam el is kúrtam magamnak.
2023. máj. 17. 22:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nehéz ügy. Sajnos nem nagyon lehet mást tenni mint reménykedni.

Ja és az se igaz hogy ha nincs szem előtt akkor nem is olyan rossz. Tapasztalatból tudom hogy ez nem így van. Én több mint egy éve nem láttam élőben azt akiről szó van, az agyam megoldja, minden éjjel vele álmodok, és utána depressziósan ébredek fel. Aki ennyire mély nyomot hagy az emberben, azt nem lehet csak úgy elfelejteni...

2023. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!