Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Udvarias, kedves válasz arra,...

Udvarias, kedves válasz arra, hogy miért nem akarom valaki jelölését elfogadni Facebookon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem tartozom magyarázattal, de én a béke híve vagyok, és tudom, hogy sértődés lenne belőle, ha csak ennyit mondanék. Egy ismerősömről van szó, akivel sokat beszélgetünk, de nem érzem úgy, hogy látnia kellene a fényképeket, amiket csak a közeli családdal, barátokkal osztok meg.

Ti mit mondanátok neki, ami nem bántó?

Tudja, hogy aktívan használom a Facebookot.


2023. jan. 9. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Állítsd be úgy a fénykép láthatóságát hogy a közvetlen barátok, hozzátartozók. Szerintem van ilyen szűrőfunkciója a facebooknak.
2023. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Öhm, ha nem akarod, hogy egy szűk körön kívül bárk más lássa aképeidet.. akkor esetleg ne tedd ki úgy, hogy mindenki láthatja.
2023. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha én naponta magyarázkodnék kb. 20 embernek hogy miért nem jelölöm vissza őket akkor megbolondulnék.
2023. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Hat mond ezt.. csak kozeli ismerosoknek tartod fenn. Irjon viberen vagy barmi mason 🤷
2023. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk ha valakit akit a való életben is ISMERSZ, nem jelölsz vissza, az jó nagy suttyóság és valóban igényelne némi magyarázatot. Tudod, egyrészt nem kötelező privát képeket kirakni Facebookra, másrészt ha mégis muszáj valamiért, akkor be lehet állítani kik lássák az adott tartalmat és kik ne.
2023. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát megmondod konkrétan, hogy csak közeli barátokkal és családtagokkal tartod ott a kapcsolatot és ennyi. Ez mondjuk csak akkor elfogadható magyarázat, ha max. 20 ismerősöd van a Facebookon, ha 200, akkor már nem.
2023. jan. 10. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem meg sose kerdeztek ra. Csomo felkeres van, koztuk par kollegak is
2023. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A képek láthatóságát csak így lehet beállítani: Csak én, ismerősök, vagy nyilvános. Tehát nem lehet válogatni, hogy melyik ismerős lássa, és melyik ne.
2023. jan. 12. 00:29
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

8: Jajj dehogynem.


Itt a kép a beállitásokról.


[link]


[link]


[link]

2023. jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!