Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb ember miért menőzés...

A legtöbb ember miért menőzés miatt vesz drága cuccokat?

Figyelt kérdés

2023. máj. 20. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindannyian elismerésre vágyunk és ma nagyon fontos lett a külcsín és a vélt vagy valós anyagi helyzet Mások elismerése álltal könnyen növekszik az önbizalmunk. A magasabb önbizalom pedig javítja a társadalmi ranglétrán való feljebb jutást mind a szűkebb mind a tágabb környezetünkben.
2023. máj. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Inkább úgy mondanám, hogyha megtehetem, hogy a jobbat vegyem, miért a rosszabbat választanám? Sokszor megtapasztaltam, hogy ami olcsó, az többnyire olyan is. Azzal viszont én sem értek egyet, amikor valaki lehetőségein felül költekezik. Jó példa a lakótelep előtt parkoló BMW, vagy az anyagilag nem éppen eleresztett ember kezében a hitelre megvett iPhone, amit egyébként ki sem használ.
2023. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Önbizalomhiány.
2023. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már miért menőzésből vennék?

Amúgy én is sokszor tapasztalom, hogy az olcsó az olyan is...

2023. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!