Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a férfiak...

Miért van az hogy a férfiak vonzódnak az igényes nőkhöz de például elítélik ha drága sminkeket vásárolgatnak maguknak meg márkás cuccokat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarják kifizetni!
2020. dec. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Az igényesség nem a ruhák és a smink áraban mérendő.
2020. dec. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Egészen addig amíg a nő a saját keresetéből veszi meg, sztem nincs joguk beleszólni.


Nekem a párom mondjuk megegyezte hogy 14 ezer egy palettáért sok, de én szépen szemléltettem neki, az olcsó nagyon hamar megkopik, porzik. Megérette azóta nem szól érte. Szóval lehet a pasi csak nem érti miért veszi a nő a dragabbat.. Bár.. A kocsiba se a minőségtelen olcsó alkatrészt teszi, nemde?

2020. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ez a hasonlat tetszett, utolsó ^^
2020. dec. 17. 12:27
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha valakinek az az igényesség, hogy egy márkajelzést magárakúr plusz párezerért meg mindenféle pigmentált retekkel tömíti a pórusait, akkor sok sikert az élethez. 😂


Az igényesség nem itt kezdődik. Hanem ott, hogy az ember az alakjának megfelelő, ízléses darabokat választ, azokat tisztán és épen tartja, a bőrét megfelelő, szartól mentes termékekkel ápolja és kerüli az olyan dolgokat, amikkel hosszú távon amortizálja csak magát. Így is lehet ám nőiesnek lenni, talán jobban is, mint talpig mázban.


Amúgy meg egy ilyen kikent nő, aki minden szart magára aggat, kb olyan, mint azok a gusztustalan focistacipők és az ökölnyi karórák. Egy agyilag szegény rétegnek státuszszimbólum. Csak nyilván csóró prolik ahhoz, hogy azt az életvitelt, aminek a képébe passzol az ilyesmi, biztosítsák mellé. De azért egy-egy ilyen dolog kellene.

2020. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%

Mert ha ez kellene akkor vennék egy kirakat bábút.


Nézzen ki természetesen és ne vegyem észre hogy sminkel. Ennyi az elvárás.

2020. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

A kettő miért kell, hogy feltétlenül egyben járjon?

Szerintem már az is igényes aki naponta fürdik, fogat mos, használ dezodort stb. Az ilyen alapok (ami nem mindenkinek az).

Én nem szoktam sminkelni (max 2 havonta 1x, a smink cuccaim nagyjából 5.000 Ft értékűek és eddig senki nem szólt be, hogy igénytelen vagyok, mert nem sminkelek.

2020. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem kellenek sminkek és drága cuccok az igényességhez..


Az igényesség, hogy valaki legyen

-ápolt,

-nem zsíros hajú,

-nem zsíros bőrű,

-tiszta körmű,

-nem gombás körmű (vagy ha igen, akkor kezeli),

-tiszta stílusos ruha (turkálóban is lehet kapni szépeket, minőségit vagy újan is lehet olcsóbban is vásárolni, nem kell milliónyi darab)

-nem lepedékes fogú, büdös szájú... stb

2020. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%
Mert sajnálják rá a pénzt. A nő pénzét is, mert ha már együtt vannak a pénztárcájukat is uralni akarják. Inkább költenék azt a pénzt valami "hasznosra", vagy utazásra, közös programra.
2020. dec. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem tetszik nekik,ha magadra költesz.Azt hiszik,hogy a minőségi ruhák,sminkek annyiba kerülnek,mint a bolt melletti kirakodósnál.

Amíg nem az éhen halás fenyeget,nyugodtan vedd meg amit akarsz,ne hagyd,hogy bele szóljanak.

2020. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!