Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha nincs barátom 21 évesen?

Ciki ha nincs barátom 21 évesen?

Figyelt kérdés
Egyetem alatt alapszakon rengeteg mindent csináltam egyszerre. Nappali szakon tanultam, tanfolyamot végeztem és mind emelett dolgoztam is. Volt, hogy rámjött, hogy vágyom a kapcsolatra, de utána belegondoltam, hogy nem lenne időm egyszerűen azt normálisan fenntartani és ha ismerkedtem is egy illetővel egy idő után már nem írtam neki pont emiatt vagy lemondtam a megbeszélt találkozót a sérelmek elkerülése érdekében. Van egy álom szakmám ami miatt rengeteget kell tennem és idén mesterre is jelentkeztem, de egy kapcsolatot is szeretnék már...

2023. máj. 20. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki. Le kell szögezni az elején, hogy nem lesztek együtt sülve főve éjjel nappal mert fontos a suli, karrier építés.


Ha a pali meg érti akkor uccu neki.

2023. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Bár én is tanultam volna, ahogy te, akkor most nem lennék 36 éves munkanélküli egyedül.
2023. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj nekem már kb 3 hónapja nem volt egy szabad hétvégém se nagyon a teendők miatt. Lehet kicsit túlzásba viszem
2023. máj. 20. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Nem ciki. Én elkövettem azt a hibát hogy férjhez mentem fiatalo. Kétszer is....
2023. máj. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem meg 27 évesen sincs barátnőm. Sőt, soha nem is volt. Fasorba se vagy.
2023. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miert lenne ciki ?
2023. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!