Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A németek vagy az osztrákok...

A németek vagy az osztrákok barátságosabbak?

Figyelt kérdés

2023. máj. 20. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
osztrákokat nem ismerek, de németek vannak a faluban és aranyosak. Németországba egyszer dolgoztam, találtam egy biciklit és idegen németektől kaptam szerszámokat.
2023. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Én pedig a németeket nem ismerem.

Amikor túrázgattam ausztriában, minden egyes random ember mosolyogva visszaköszönt és, ha nem én köszöntem előszőr, akkor ők.

2023. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
#2 jelen állás szerint nincs különbség.
2023. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nèmetek..

"De csak ha makogsz nèmetül valamit.

2023. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az osztrákok bunkók. Ausztriában szerzett tapasztalat.
2023. máj. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nemetek egy oriasi tag fogalom sok nagyon kulonbozo regioval. De azert az sem mindegy, kivel szemben milyenek. Pl egy lathatoan kelet-europaival? Es latjak, hidd el.
2023. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindkét néppel van tapasztalatom. Ott sem mindenki kedves meg normális, de sokkal több van, mint Magyarországon. Bármelyik ország előrelépés ilyen szempontból is a miénkhez képest.
2023. máj. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam mindkettő országban barátságos emberekkel. Kevésbé frusztráltak és az már nagy előny.
2023. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Én autót vásároltam németeknél és azt vettem észre, hogy míg nálunk ordítozva, fröcsögve és kiátkozva küldenek el a fenébe ha nem tetszik valami, addig ott nagyon szépen kifejezve magukat, higgadtan képesek úgy elküldeni melegebb éghajlatra, de úgy, hogy tényleg elhiszed, hogy egy primitív untermensch vagy és még majdnem te kérsz bocsánatot…
2023. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!