Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik európai országban...

Melyik európai országban korrektebbek, barátságosabbak a munkáltatók a külföldi munkavállalókkal, hova érdemesebb menni munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Leginkább Anglia, Ausztria, Németország és Olaszország jönne számításba. Azt hallottam,hogy Angliában talán főnökösödőbbek,bennük van az arisztokrata vér,de nem tudom ez mennyire igaz. Most ne vegyük a nyelvi akadályokat, vegyük úgy,hogy nem számít a nyelv.

2017. febr. 6. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a nyelv nem számít (bár ez nem igaz), az viszont igenis számít, hogy milyen végzettséged van, és mihez értesz.

Ha mosogatónak mész egy étterembe, nem hinném, hogy az angol séfnek vagy a tulajnak "arisztokratikus vér" csörgedezne az ereiben.

Ugyanolyan semmibe fognak venni, mint egy másik "külföldit", sőt!

Mivel nem beszéled a nyelvüket, egy pakisztánival vagy indiaival jobban fognak bánni.

Ausztriában és Németországban ugyanez a helyzet.

A mosogatást csak példának írtam, képzettség és nyelvtudás nélkül mindenhol ugyanígy fogsz járni.

Sajnálom, hogy ki kell ábrándítsalak.

2017. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végzettség,Rang..és Nyelv! Ha nem rendelkezek ezek közül olyan szinten...egy felmosó rongyként bánnak veled,tök mind1 melyik országba is kerülsz :)
2017. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyékonyan beszélek angolul, Amerikában éltem éveket csak 3 éve hazajöttem. Barátom szeretne kimenni külföldre, én Angliában gondolkodom az angol nyelvtudásom miatt, ő meg német nyelvterületre menne. Nézegettünk állásokat az ő szakmájában Angliában (autószerelő),de nagyon megalázóak a fizetések és a lakhatási körülmények. Viszont nem tudom, hogy Németországban vagy Ausztriában milyen lehetőségek lennének. Barátom sajnos egyik nyelven sem beszél.
2017. febr. 7. 15:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mennyire számítana azért valamit az én angol nyelvtudásom német területen. Sajnos németül már nem tudok. Azt tudom,hogy Dániában beszélik és a skandináv országokban is az angolt. Tanácstalan vagyok.
2017. febr. 7. 15:48
 5/5 Dorceusz válasza:
Németországban csak jó tapasztalatom van, kedvesek és türelmesek..
2017. febr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!