Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magamnak való vagyok, illetve...

Magamnak való vagyok, illetve mások szerint furcsa. Miért átkozott meg a sors ilyen lelki alkattal?

Figyelt kérdés

2023. máj. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Az emberekhez való hozzáállásodat csak te magad tudod befolyásolni, ne próbáld meg másra kenni, meg hogy a sors...bullshit
2023. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább gondolj az előnyeidre. Neked másban kell jönak lenned.
2023. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is magamnak való vagyok, az emberi kapcsolatokat nyűgnek tekintem.Ez van, akárhova elmegyek egyedül.Élvezd,hogy nem kell másokhoz igazodnod, néha elhívok embereket magammal csak azért,hogy ne legyek már ennyira furcsa.
2023. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk miben?
2023. máj. 23. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az MBTI személyiséged? miben vagy jó? b++, ezt neked kell tudnod.
2023. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
INFJ
2023. máj. 24. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ez vagyok, mi vagyunk a legritkábbak.
2023. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor ez alapján találj rá miben vagy jó, pl kiindulhatsz az INFJ-s leírásokból

[link]

2023. máj. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem értem ez miért negatívum, hogyha valaki ilyen személyiség, én is az vagyok. Én előnynek tartom, hogy az egyedüllét, amitől sokan félnek, nekem egyáltalán nem jelent problémát. Sok minden érdekel, így érzem jól érzem magam. Nem tudom miért kéne megváltoznom azért, mert a társadalom azt várja el. Rengeteg ember szenved az egyedülléttől, vagy fél tőle. Nekem ilyen gondom sosem lesz.
2023. jún. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!