Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladó vagy pincér tanfolyamra...

Eladó vagy pincér tanfolyamra menjek? Melyikkel van több lehetőségem?

Figyelt kérdés

Pincer munkat tudom, hogy szakma nelkul is lehet talani, viszont nekem csak 8.altalanosom van..igy engem nem hivnak be interjura sem.

Bufekben dolgoztam mar, illetve kisebb ettermekben pultos vagy diszpecserkent, viszont nem tudtam beilleszkedni, es a betanulas is nehezen ment mert nagyon stresszeltem a tobbi ember kozott akinek az volt a szakmaja, amit nekem ott 1 nap alatt kellett megjegyezni..zarkozott vagyok, es nem biztos, hogy jo nekem a vendeglatas.

Nem tudom 8 altalanossal es egy bolti elado tanfolyammal lenne e eselyem pl auchan, vagy tescoban penztarosnak lenni..

Melyik tanfolyammal ernek tobbet?

Pincer tanfolyammal biztos, hogy talalnek munkat de egyebkent nekem a bolti elado szimpatikusabb, de tenyleg nem tudom, hogy ernek e vele valamit igy, hogy csak 8 altalanosom van mellette

24L


2023. máj. 23. 19:11
A kérdező szavazást indított:
Bolti eladó
Pincér
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Mindkettőt csináld meg mert anya és apa is mondja nekem mindig hogy minél többet tanulnak emberek annál több kapu kinyílik tudod ez azt jelenti hogy ha kapu kinyílik akkor van egy lehetőség ha meg több kapu kinyílik több lehetőség van ezért mindkét tanfolyamot végezd el és akkor több kapu kinyílik tehát több lehetőséged lesz életed során szóval szerintem mindkét tanfolyamot végezd el.
2023. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Munkaügyin végezz el okj egyéb tanfolyamokon szakmát az hasznos mert szakma sulik le fogsz ragadni csúszni , képzetlen buta fogyasztó maradsz .Pénz kell sok élményhez sporthoz kulturához , a mostani szitu zsákutca , ha lenne család az még rosszabb . Magam tapasztalatai, lenne mit bepótolni , későn mentem el hasznos képzésre jobb dolgokra, ezért atomfos gagyi melók jutottak .
2023. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cameroon ***** válasza:
Én benzinkútról mentem gyógyszertári asszisztens tanfolyamra de én megbántam nem mindig jó ha az ember tanul...eladóként dolgoztam a társaság általában jó és a munka is könnyű pincér nem voltam nem tudom milyen lehet
2023. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó a munka, minden jó! Csak sok köcsög van!
2023. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!