Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legszörnyűbb, amit...

Mi volt a legszörnyűbb, amit eddig láttál?

Figyelt kérdés
Baleset, kamion elütött egy gyalogost. Buszon ültem, amikor megfordult a busz, belattam a mentőautóba. Egy férfi feküdt a hordágyon, az egyik lába hiányzott. Nem ugráltak körülötte, feltetelezhetően már nem élt.

2023. máj. 24. 16:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%
ISIS kivégzés (késes lefejezés). Szerencsére csak videón, bár gondolom ezt sejtettétek.
2023. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
21%

Első amit látott.

Na meg egy nagy takaró hullaszag társaságában.

Szerencsére ami alatta volt,azt nem láttam.

2023. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%

Bestgore.fun oldalán egy pár beteg kivégzős videót.

Senki ne keresse fel az oldalt aki nomális,érző élőlénynek gondolja magát ugyanis az oldalon a kamu videók törlésre kerülnek.

2023. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám 92 évesen. Egyszer majdnem összeesett előttem. Elkaptam, leültettem, segítséget hívtam. A szemén lehetett látni, hogy nem érti mi történik vele, egyszerűen elhagyta a teste. 1 hónapra rá meghalt a kórházban végelgyengülésben.
2023. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
33%

Kivégzések (Lefejezés, felgyújtás, agyonlövés), öngyilkosságok (pl. shotgunnal fejbe lövi magát a csávó facebook élő adásban, és látni ahogy szétdurran a feje), munkahelyi balesetek (Csávót bekapja valami pörgő gép és addig pörgeti míg repülnek mindenfelé a tesztrészei, belsőségei), ilyenek.

Rengeteget láttam már, tulajdonképp meg sem kottyan 1-1 ilyen videó már.

Amit viszont nem tudok, és nem is akarok megszokni, azok az állatkínzások. Emberi halált befogadja a gyomrom, de mikor állatokkal kapcsolatos, azt már nem.

2023. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
17%

Az orrom előtt ment össze két kocsi az egyikből a szélvédőn keresztül repült ki az ember a lábaim elé. És ott feküdt előttem a földön eszméletlenül. Bennem megfagyott a vér is. Aztán elkezdtem remegni is. A tömeg hívta a mentőket.

Még jó hogy nem gázolták el az úttesten fekve mert nem állt le egyből a forgalom..de akkor es ott erre se volt eszem.

2023. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%

6.vagyok A neten nekem a legsurvább az volt amikor a halál pillanatát mutatták. Volt egy nő feküdt vmi ágyon de vmi kerti partyn, csak őt vette a kamera ahogy nézte a tömeget mosolyogva és tiszta felvétel volt arról ahogy átváltott "üvegesbe" a tekintete es meghalt.

Ha megtalálom linkelem.

2023. máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Kórházban dolgoztam, volt ott minden...

De a legrosszabb amit láttam az a pain olympic videó volt amivel valamiért trend sokkolni magunkat a gimis osztályunkban.

2023. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
19%

6.vagyok a saját balesetem ki is felejtettem:

Oldalról belénkrohantak felborultunk az autóval. A sofőr felől csapódtak belénk és az én oldalamra borultunk. A borulást ugy láttam végig mint valami lassított felvételt! Éreztem hogy a hátamba beleállt az ülés oldalíve. A szélvédőszilánkok arcomba számba mentek. Kimásztam a szélvédőn aztán, bnőm mellettem eszméletlenül ült a kocsiban. Ahogy kimásztam már a mentők is ottvoltak valahogy.

Féltem nem e a gerincem sérült így fek akartam állni tudok e járni igy mindenki azt hitte a lábammal van bajom. De szoval tudtam.

Es ahogy néztem ahogy a bnőm mentik ki, elkezdtem megvakulni szép lassan kívulről befelé fekete lett a kép és csak egy szűk lyukon láttam mindent, akkor meg az suhant bennem át hogy de jó járni tudok de megvakulok..elkezdtem pánikolni attol visszajött a látásom valahogy.

Bnőmnek medencetörése lett ujra kellett járni is tanulnia nekem a hátsó 2 bordám tört el. 1 hónap alatt összeforrt de mondták vigyázzak mert a tüdö felé áll és ha beleszúr bevérzik a tüdőm es kampec.(kulfold)

2023. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
15%

Olyan videókat amiket itt is említenek, de köztük is a legdurvább az volt, mikor megöltek egy nőt és utána dugták meg.

A másik legszörnyűbb dolog meg a Star Wars 7 volt. (többi 2 remekműnek esélyt sem adtam)

2023. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!