Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megosztanád velem életed...

Megosztanád velem életed legszörnyűbb bugyrait(ha volt ilyen), hogy nekem elviselhetőbb/könnyebb legyen?

Figyelt kérdés
Én nem tudok beszélni róla. Ha valaki azt kérné meséljek róla hirtelen elfogna valami blokkolás, ami nem hagyná, hogy beszéljek róla és mintha elfelejteném rövidtávon. Minden utólag jut eszembe ilyenkor.

2020. jún. 25. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Minek akarod más kabátját magadra venni? Arra nem gondolsz, hogy lehet összerogynál alatta és még jobban összetörnél?
2020. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer anyám majd kidobott otthonról,mert megüttem a testvérem. Semmi komoly se volt,ő provokált engem és ideges lettem aztán elszaladt velem a ló,de persze a testvérem itt is túldramatizált mindent.

Anyám órákig ordított nekem,hogy pszichológushoz visz,mert nem normális viselkedés ez és további dolgokat vágott a fejemhez és én csak hallgatni tudtam. Konkrétan kiküldött az ajtón és azt mondta,hogy menjek amerre látok (mellesleg megjegyzem éjjel 1 óra volt). Nagyon bepánikoltam,mert tényleg nem lett volna ahova mehettem volna és tudtam,hogy anyám komolyan gondolja. Egyértelműen elkezdtem bocsánatot kérni (amit megtetettem már százszor azelőtt) és aztán a szobámba küldött. Órákig sírtam,nem voltam önmagam. Leginkább anyám szavai bántottak meg és az,hogy apámat is felhozta,mert tudom ő csak akkor kerül témába,ha gáz van. Hozzá hasonlított,apám egy borzasztóan erőszakos ember és ekkor elkezdtem azon gondolkozni,hogy én tényleg olyan vagyok,mint ő? és fullra kiakadtam.

Ezután hetekig nem álltam szóba családommal. Keveset ettem nagyon,ahogy ittam is,mert próbáltam kerülni velük a találkozást,ami nehéz volt,mert anyám mindig a konyhába dekkol. Ebben az időszakban olyan gondolatok és tettek futtak át az agyamon,hogy azt mondani se bírnám most.

Még voltak komoly családi összetűzéseim,ez volt az egyik. De szerintem a legrosszabb is.

2020. jún. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nem megy. Sokan ugy vannak vele, hogy ismeretlennek kionteni a szived micsoda megkonnyebbules, en sajnos forditva mukodom. Ha valakinek elmondanam, annak feltetele, hogy ismerjen. Egy idegen empatiaja tul gyenge ahhoz, hogy megosszam vele a terheimet. Osszeroskadna, vagy elmenekulne es magamra maradnek egy rakas, kiborult szemettel. Csak ujra ossze kene szednem, es semmire se menne egyikonk sem.
2020. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy sima anoním oldal,itt a kérdező csak simán szeretné azt gondolni,hogy lehetne rosszabb is.Én sem azért írom most le,hogy sajnáljanak vagy valami.Én feldolgoztam már a múltam,szóval nem érzem olyan rosszul,ha elmesélem.Úgy se fognak velem találkozni,vagy ha mégis akkor se esik le nekik,hogy én vagyok az.Apukám meghalt mikor fiatal voltam,úgyhogy nevelő apukám volt,akivel borzasztó kapcsolatom volt.(A végén meg is csalta anyukám.)Neki pedig volt 1 fia plusz 3 lánya.A lányai egyetemisták voltak,az ő anyukkal laktak.Én és az egyik bátyámmal plusz a fél tesóm osztozott a szobán.Ő 9 évvel idősebb volt,én akkoriba 9 voltam.Engem piszkáltak iskolába,otthon nevelő apukám viselkedett velem borzasztóan...Egyszer a bátyám nem aludt otthon,azzon az este pedig megerőszakolt a fél tesóm,aki amúgy az egyetlen ember volt aki igazából kedves volt velem...Anyukám ránk nyitott,de elintézte egy "ne csináljátok ezt."vel.Én nem igazán értettem az egészet akkoriba,de magamat okoltam.Ezek után persze külön szobánk volt,de akkor se reagált jól rá senki.Jó ideig vagdostam magam,aztán el kellett járnom pszichológushoz.Egészen jól vagyok már.(Nem kérek privátot,sem valami szentimentális választ.Az meg nem érdekel,hogy hiszel e nekem vagy se.)Ígyis úgy vagyokvele,hogy lehetett volna rosszabb.Bár a helyedbe nem mások életén töprengenék.
2020. jún. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Amikor először fordult meg teljesen komolyan az öngyilkosság a fejemben úgy, hogy majdnem megtettem. Azóta voltam hozzá közelebb is, de ez volt a legelső.

[link]


Másodszorra.

[link]


Amikor teljesen összetörtem munka közben, és haza is lettem küldve aznap.

[link]


Amikor tele voltam dühvel és írtamm annak a személynek, aki miatt az összes többi bejegyzésem is született (az öngyilkososak is).

[link]


Mégegy "meg akarok halni" szösszenet.

[link]


Ezt előre küldöm azoknak, akik ismeretlenül ítélkeznek, mert "biztos nem is vagyok depressziós, csAk DiVaTbÓl".

[link]


Egyike a sok random sírásos estémnek. Nem írok mindegyikről, mert elég rendszeres.

[link]

2020. jún. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A tizenéves éveim végém elég erősen bennem volt a halálvágy és a depresszió. Az akkori gimis osztályom el tudna velem hitetni, hogy egy semmirekellő sz*rdarab vagyok, aki a kutyának sem kell, és sokszor elég magányosnak éreztem magam.

Szerencsére aztán túl tudtam ezen lépni.


26/F

2020. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de hogy értsétek. Részegen írtam ki a kérdést és ilyenkor az elején jókedvű vagyok, később viszont depis és néha rám jön a sírhatnék. Szóval bocsi hogy miattam kellett visszaemlékezni ezekre.
2020. jún. 26. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit vicces és meglepő, de lényegében a #2-es másik oldala voltam.

Tesóm hazajött külföldről, nálunk aludt. Anyám kb. kinyalta a seggét. Én normálisan még gépeztem, pár dolgot el kellett intéznem, kb. 10 perc lett volna. A tesóm aludni akart, ugye egy szobában aludtunk. Mondtam neki teljesen normálisan, hogy mindjárt kikapcsolom a gépet. Ő erősködött, szóváltás lett a dologból, majd nekem jött. Persze, én is visszaütöttem és kiakadtam.

Bejött anyám, ő is kiakadt. A tesóm is. Leakartam lépni, mondva, hogy engem ez nem érdekel. Nem tudtam, de másnap leléptem és napokig nem mentem haza.

A tesóm is kb. a #2-es által felvázolt "semmi komoly nem történt, ő provokált, öcsi túldramatizál mindent" szinte volt. Ezt adta elő és a családom is mellé állt.

Hát, ez nem így volt a valóságban. Lényegében a saját szobámban, a saját biztonságos zónámban támadtak rám. Senkinek sem kívánom ezt, de egy olyan anyát igen, aki legalább a bántalmazott gyerekét megpróbálja megvédeni, mint ahogy a #2-es anyja tette. Mert nálunk ez nem történt meg.

2020. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!