Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legszörnyűbb...

Mi volt eddig a legszörnyűbb rémálmotok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 6. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Azt, hogy lepontoztak Gyk-n 0%-ra :(
2018. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a legizgalmasabb. 2 kérdéssel lejjebb leírtam már. Gondolom az is a te kérdésed.
2018. febr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám fel akart gyújtani.
2018. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Állok egy lift előtt (valahol magasan, a kilencedik vagy a tizedik emeletnél), megjön a lift, beszállok.

Elindul lefelé.

Hirtelen megakad, megáll.

Egy kis ideig nem történik semmi, aztán hirtelen elkezd pislákolni benne a lámpa.

Ezután elkezd rázkódni az egész liftfülke...

... Aztán pár másodpercre megszűnik a lámpa villogása és a fülke rázkódása is...

Pár másodpercig semmi nem történik aztán hirtelen, váratlanul leszakad a lift (velem együtt)...

... és mielőtt becsapódna lent hirtelen FELRIADOK!!!

2018. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Búvárkodtam, valószínűleg tengerben, a fenék sziklás volt, rajtam kívül más élőlényt nem láttam, minden kihalt volt. Aztán a távolban elúszott előttem egy másik búvár, sötétkék ruhája és sárga sisakja volt, ez utóbbi miatt vettem észre, de hamar szem elől tévesztettem.

Majd hirtelen az arcomba "ugrott" és a sisak mögött egy szőrös szörny volt, hatalmas, sárgán világító szemekkel, éles fogakkal.


Ami miatt ezt tartom a legszörnyűbbnek, hogy ezt még kisgyerekként álmodtam és most 20+ évesen is tisztán emlékszem rá.

2018. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hpogy zsinórban több éjszaka óta... :(
2018. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A másik az előző kommentelőhöz hasonlóan vízzel kapcsolatos.


Egyszer csak a semmiből a tenger (vagy az óceán) közepén találom magam, fényes nappal.

Úszok, úszok és akármerre nézek kétségbe esetten, nem látok szárazföldet.

Álmomban kb percek telhetnek el, de amíg tart az álom én sokkal többnek élem meg és csak úszok és úszok kétségbeesetten, sehol se látok szárazföldet csak hullámokat és vizet, aztán egyszer csak elkezdek fúldokolni és arra riadok fel...

2018. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Legszörnyűbb.. Hm.

Voot egy ahol a mamam regi lakása előtt altunk a baratimmal. Amikor.mindenki haza ment ,en hirtelen visszafutottam a mamamhoz mert ott hagytam a kulcsomat. Ut kozben (kb 5 méterre a lakástol) elutott egy kék auto. Asszem ford volt. Akkor ott a hasamban is ereztem ,hogy meglokott az auto es hatra estem egy 2 métert. Mikozbem ezt almodtam fájt a hasam, nem is fájt. Inkabb mint amikor izgulsz. Na akkor almlmban meghaltam. Nagyon realisztikus volt. Amikor foldet ertem az almomban ,rogton felkeltem es lihegtem. Csak arra gondoltam ,hogy élek még...

2018. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mászok egy "véget" nem érő létrára már a felhők közt voltam amikor elkezdett hátrafele dőlni annyira élethű volt, hogy amikor majdnem "földet" értem összerázkódtam és az ágy széleihez kaptam, hogy megkapaszkodjam valamiben, pár masodperc alatt elég hamar magamhoz tértem felébredtem, voltak horror filmbe illő álmaim is de azert ezt irtam mivel messze a legreálisabb volt ugy ertve, hogy nem tudtam külömbseget tenni, hogy almodom-e v. nem, azt hittem, hogy nemsokara tenyleg szétverem magam a betonon
2018. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
12%
álmomban meleg voltam..tiszta ideg lettem
2018. febr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!