Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viseltétek, amikor 30...

Hogyan viseltétek, amikor 30 évesek lettetek, hogyan éreztétek magatokat testileg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 24. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Belegondoltam hogy az érdemi életemnek a fele letelt. És ha minden jól megy akkor talán lesz még ugyanennyi.


Plusz egy kicsit lesokkolt a gondolat hogy az életem fele letelt és pár tini kori kavarást leszámítva még nem volt említésre méltó párkapcsolatom..


Még van 30évem pótolni az élményt, de kíméletlenül ketyeg az óra!..

2023. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem több betegségem is volt tinédzserkoromban és a huszas éveim elején, én így pont fordítva voltam, mint az átlag és kiválóan éreztem magam 30 évesen.
2023. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ki a fene emlékszik már arra?! :D
2023. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én még nem tartottam meg a szülinapomat, szóval még mindig 29 vagyok 😎
2023. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem mellbevágó volt, hogy már nem vagyok huszonéves és sajnos testileg is történnek a változások negatív irányban, kinézetre főleg, de érzésre is.
2023. máj. 25. 06:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is még 29 vagyok de egy hónap múlva 30... Huu h leírtam egy hónap .. :( igazából én nem értem el sok mindent. Igaz vettem házat de 3 éve sajnos nagyon becsúsztam vele azóta is elvagyok maradva másik hitelem felmondták, jogsival szenvedek nem tudom sikerül-e majd. Megyek ki külföldre dolgozni mert itthon semmit nem találok ami jó lenne nem vesznek fel. Nő vagyok így lassan 30 évesen már nem tudom érdemes e gyerekben gondolkodni... Mire anyagilag eljutnánk oda sztem már nem lehet.
2023. máj. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28 vagyok még csak. Amit észrevettem, hogy régen a kétszer akkora haverjaimat az asztal alá ittam, ma meg már két pohár bor után részeg vagyok.

Régen meg se kottyant, ha valamimet bevertem valahová, volt, hogy bokaficam után két héttel már futással próbálkoztam. Na, most nincs ez, ha csak beverem a lábam az asztalba, az egy hónapig ott van. A sérülések nehezebben, lassabban gyógyulnak.

2023. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na igen, mindkettőt tapasztalom én is.
2023. máj. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!