Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy viseltétek az utolsó...

Hogy viseltétek az utolsó évet középsuliba?

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok Középsuliban. De azért ennyire rosszra nem számítottam. Mindig megy valami miatt a vita. Sokszor olyan embereknek neki állnak akik nem is ártanának semmit,mindenkit bajba kevernek miért jó ez? Nektek hogyan alakúlt az utolsó év?
2022. szept. 26. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem olyan vészes, mint gondoltam. Persze ez csak a kezdet.. épp egy háromoldalas verselemzést írok, mert az irodalomtanárunk működésbe lépett. Az biztos, hogy eddig többet tanultam, mint tavaly egész évben. De nem annyira megviselő. Inkább azok a hat- órás alvások, de arról meg tényleg én tehetek.
2022. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
Sztoikus nyugalommal, arra gondoltam, hogy már csak ezt kell túlélni és mehetek egyetemre.
2022. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Sok piával. Elég sűrűn be voltam rúgva.
2022. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól :) A tanárunk a barátnőmre (osztálytárs) hajtott, jó kis viták voltak, hogy nem ülhetek a csaj mellett, meg mindig belém kötött valamiért, na meg együttérzésből a többi tanár, ofő is elkezdett engem szekálni, de az igazgató mellettem állt, végül utolsó nap kirúgtak, szépen összehozták :) Ott tanultam meg hazudni, csalni és elbánni másokkal mielőtt megelőznének - jól jött, amikor belecsöppentem a való életbe, ezzel a tudással lesöpörtem a konkurenciát, a nulláról fel tudtam építeni egy mára 100+ milliót érő vállalkozást.

De hogy az a bájos kislány a 2x annyi idős, dagadt, lúzer, marhafejű tanárunkkal dugott, a mai napig bánt...

32/F

2022. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmet akartam vallani az egyik tanáromnak, de aztán mégse mertem, meg nem is nagyon állt velem szóba, viszont elújságolta a tanáriban, hogy "zaklatom", a tanárok meg leadták a drótot a diákoknak. Így elég csúnyán nézett rám mindenki utolsó évben, még iskolaváltáson is gondolkodtam, de aztán letojtam, inkább készültem a felvételire. Azóta amúgy közszereplő, így kicsit utánanéztem, és nem is értem, hogy mi tetszett rajta XD
2022. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Képzeld most vagyok utolsó évemben középsuliban idáig nagyon tetszik de vannak lányok ők csúfolnak de már nem sírok miattuk és most jó készülünk szalagavatónkra képzeld táncolni fogunk szalagavatónkon és ofőnk ad szalagot is ő fogja feltűzni blúzunkra fiúknak ingjükre tűzi és ez jó mert ofőt szeretem mert egy nehéz pillanatomban segített és mielőtt segített mindenki csúfolt miután segített legmenőbb lettem osztályunkban és tanulás is nagyon jól megy sok jó jegyet kapok érettségi is jól fog menni és álmaim egyetemére fogok bejutni biztosan februárig még kitalálom hova szeretnék járni egyetemre
2022. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!