Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öregedve néhány negatív...

Öregedve néhány negatív folyamatnak pozitív vonzata is lehet?

Figyelt kérdés

Mondom én az első példát. Nő vagyok, és ahogy idősödöm, a lábamban egyre rosszabb a vérkeringés, de emiatt nem nő rajta szőr, így nem kell szőrtelenítenem, mint korábban.

Mondanátok hasonlókat?



2023. máj. 26. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
A szőr nem azért nem nő, mert rosszabb a vérkeringésed, hanem mert öregedtél! Ha megfelelő életmódot folytattál volna, egészséges vérkeringés mellett sem nőne úgy a szőr a lábadon.
2023. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Semmi köze a vérkeringésnek a szőrnövekedéshez:DD Amiatt nem nő a szőrőd mert kikopik+ meg a sok epilátor+gyanta csökkenti a szörtüszőket:)


Ember mit ittál?:DD

2023. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Minél öregebb leszek annál közelebb kerülök a túlvilághoz és nem kell ezt a nyomorult életet elviselni
2023. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
2+ Aztán van az, amikor egy nőn alig van szőrnövekedés, szinte semmi, az nem mást jelent mint, hogy hermadfrodita nőies jelleggel, de rejtett férfias belsővel. Az ilyen nőknél mind két nemi jelleg meg van, de utódnemzésre képtelenek.
2023. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eltűnnek a pattik.
2023. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pedig de:

"Ha a szőr is hiányzik


Amennyiben a lábon és a lábujjakon nincs szőr, az a perifériás artériás betegség (PAD) egyik vezető tünete is lehet. Nemcsak a szőrhiány hívhatja fel a figyelmet erre a betegségre, hanem a lilás láb és lábujjak, illetve a vékony és a fényes bőr is."


[link]


Nekem perifériás artériás betegségem van.

2023. máj. 26. 22:18
 7/14 A kérdező kommentje:

#1 "Ha megfelelő életmódot folytattál volna" ???

Sosem dohányoztam és inni sem szoktam, legfeljebb szilveszterkor egy fél pohár pezsgőt. A dolog örökletes, anyunak is ez a baja.

2023. máj. 26. 22:22
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Minél idősebb vagyok, annál kevésbé lepődöm meg az ilyen kérdéseken.
2023. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Száraz lett arcbőröm, ezért nincsen tele pattanással. Mert régen fiatalon zsíros arcbőr miatt mindig tele voltam pattanásokkal.
2023. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mint sok más alkalommal, ismét megbántam, hogy kérdést írtam ki. Azt hittem, majd írtok érdekes válaszokat, amiből kiderül, hogy – noha megöregedni nem kellemes – azért fonák módon a sok rossz dolog mellett néha vannak fura meglepetést okozó esetek is. Csak csökkenteni akartam a szomorú öregedés várható kilátásait, de hagyjuk… Zárjuk le a dolgot, nem kell már válaszolni.
2023. máj. 26. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!