Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Öregedve néhány negatív...

Öregedve néhány negatív folyamatnak pozitív vonzata is lehet?

Figyelt kérdés

Mondom én az első példát. Nő vagyok, és ahogy idősödöm, a lábamban egyre rosszabb a vérkeringés, de emiatt nem nő rajta szőr, így nem kell szőrtelenítenem, mint korábban.

Mondanátok hasonlókat?



2023. máj. 26. 21:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igaz, en meg "csak" a harmincas eveimet taposom, de a tizen- es huszoneves magamhoz kepest sokkal kevesbe erdekel random emberek velemenye es jobban elfogadom magamat is. Nem tudom, hogy az idosodes miatt, vagy veletlen egybeeses, mindenestre tenyleg eg es fold a kulonbseg.
2023. máj. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami pozitív:

Túljutottam a klímaxon, nem kell többé védekezni szex közben.

2023. máj. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedéssel csökken az arc volumene, és nekem e téren most jobban tetszik az arcom, mert cizelláltabb, karakteresebb az arcformám.
2023. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem bejön hogy korosodok. Már nem a cerkám hajt hanem az eszem, átlátok az embereken. Bár még csak 36 vagyok.
2023. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!