Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes vki kezébe...

Mennyire veszélyes vki kezébe flexet adni hogy dolgozzon vele ha még nem próbálta és nem egy mechanic beállítottságú?

Figyelt kérdés

Városi lány vagyok, kihoztak birtokra. Életemben nem használtam ilyeneket, testvérem ujját levitte hasanló és láttam ahogy a fán a szomszédnak a lábába állt szintén valami gép. Mondták ne csak napozzak gyere dolgozni. Ez eddig oké, de mikor megláttam hogy mit...

21 vagyok nem csecsemő de nem tudom. Szerintem nem volt jó ötlet. Nem is tetszett alig vártam, hogy vége legyen és le ne csapjam az ujjam. Mennyire veszélyes? Bele lehet jönni túlkapom a dolgot?


2023. máj. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ép szerencsés...Végy fel szemüveget,kesztyűt.Azért azt talán megmutatják hogyan kell használni..
2023. máj. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ne hasznald!!! Azonnal menj el onnan! Jogod van nem dolgozni vele
2023. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokfajta munkát elvégzek nő létemre, de a flexet, körfűrészt, láncfűrészt nem merem használni. Gyaluval próbálkoztam már, de olyan dimbes- dombos lett a deszka. Szerintem se csináld mert csak baleset lesz a vége.
2023. máj. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek mindennel van egy első alkalom. Vagy gondoltad, hogy vannak olyanok, akik úgy flexelnek először, hogy előtte már flexeltek?
2023. máj. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt normalis, aki ezt mondta. Te ne legyel felelotlen.
2023. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt magadnak kéne felmérd, mennyire vagy gyakorlatias ember. Engem ha flexelni hívnának, biztos megmondanám hogy nem jó ötlet, mert sokkal könnyebb dolgokat is kiejtek a kezemből, nem tudnék stabilan tartani egy kilós szerszámot, ami ráadásul mechanikailag olyan hogy elszabadulva levinné a lábamat is.
2023. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A férjem munkavédelmis. Ne használd!


Nem tudhatod milyen állapotú, ha sérült a korong elszállhat, nem ismered, nem látod, ha hiányzik róla a védőlemez, és alapból kell hozzá pajzs, kesztyű és védőruházat.

Mesélt ő már levágott ujjakról, kigyulladt és átégett ruházatról, szemsérülésről, és látott olyat is, hogy a megboldogult munkavégző fejéből állt ki a korong.

2023. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!