Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok idegekkel ezt a...

Hogy bírjátok idegekkel ezt a világvége hangulatot és páni rettegést az AI miatt?

Figyelt kérdés
Mivel infó szakon tanulok, halmozottan dobálja nekem az algoritmus a hasonló cikkeket, meg a rokonaim is ezzel zargatnak, hogy jön a Mátrix meg a Terminátor, vége a világnak, már fel is lehet mondani mert még szülni is az AI fog helyettünk. És az zavar a legjobban, hogy tényleges szaktudás abszolút 0 (az újságírók részéről is amúgy), de az észosztás meg a vészmadárkodás azért megy gőzerővel. Tisztelet a kivételnek... Ti hogy bírjátok ezt idegekkel? Én már lassan a falat kaparom a témától.

2023. máj. 30. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Saját magadnak okozid ezt a problémát. Én eddig erről nem is tudtam, de most is leszrom.
2023. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Jókat mosolygok a témához semmit nem értő büfészakot végzett bölcsészek vergődésén
2023. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Páncélos szúnyog ***** válasza:
27%

Szia!


Fhúú hát nem is tudom hol kezdjem. Én már amikor az első AI hírt meghallottam már akkor a négy fal közé rohantam. Azóta rohadok a szobámban, viszont megvan a jó oldala is egésznap sorozatozhazok, pihenhetek, recskázhatok ilyenek. Igazából azóta nem láttam a napot sőt még az ablakot sem nyitottam ki. Két monitorom van, az egyiken a játék megy a másikon az AI hírek. Igazából már az is csoda ha lemegyek a mosdóba vagy kaját csinálok mert annyira depressziós vagyok. Folyamatosan hallom az AI térhódítását és valószínűleg a későbbiekben a férfiakra nem is lesz szükség mert az AI kitúrja a férfiakat a párkapcsolatokból. Hát sajnos ez van ezt kell szeretni.

2023. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán érdekel..


Informatikát tanultam, ebben is dolgozom.. nekem nem tisztem elmagyarázni ökröknek, hogy pontosan hogy is működik és már évek óta ott van a mindennapjainkban a mesterséges intelligencia, csak nem tudnak róla.. Buta emberekkel ne foglalkozz.

2023. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%

#3:

Marhára nem leszel itt hosszú életű, ha mindenhova csak a gyökér troll válaszidat tudod odafirkálni, mert azt hiszed, vicces vagy.

2023. máj. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam eldönteni, hogy viccel vagy komolyan gondolja:)
2023. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már elhasználtam a rettegéskészletemet a szovjet-amerikai hideg- és talán atomháborúra, a rendszerváltásra, az iszám terrorfenyegetettségre, a világgazdasági válságra, a világjárványra és az Ukrán-háborúra. Sajnos az AI részére már nem maradt egy csepp sem.
2023. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Jaj, hagyjál már...

Vészmadárkodnak, te írod, mégis pánikolsz? Még a kérdésedben is ellentmondás van.

2023. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Csak nevetek rajtuk. Több 1000$-t keres nekem az "AI" havonta.
2023. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Elég paranoia kategória, nem több, majd térjünk rá vissza, ha az első valóban ondolkodni képes AI létrejön, mert az, hgoy jelenleg különféle logikákkal képesek úgymond válaszoltatni meg hasonlók az még messze nem gondolkodás.
2023. máj. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!