Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak nekem van "világvége"...

Csak nekem van "világvége" hangulatom a mostani időjárás miatt? Mintha megszakad volna a régi 4 évszakos körforgás, és most nem létezne per pillanat semmilyen évszak sem. Nagyon szeretem a tavaszt, de így most azt se várom, mert tél sincs.

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy lelkileg amúgy sem vagyok rendben, de ez az időjárás önmagában is kiábrándító. Tavaly is alig esett hó, és annyira vártam már a mostani telet, hogy hátha most újra lesz, de most sincs. És így a tavaszt se várom, mert az akkor szép, ha hosszú hideg, havas tél után hirtelen köszönt be. Mintha haldokolna a világ, olyan érzésem van.

2015. jan. 22. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt ilyen világvége hangulatom, gondolom ez a szürkeség, a fényhiány, ma nagyon sétáltam, jól kifárasztottam magam és valamivel jobb.

Amúgy most olvastam az időképen, hogy hó végétől jön egy kis hó, remélem felétek is lesz.

2015. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irigyellek, nalam 6 honapot tart a tel, derekig ero hoval es -20 fokokkal. Mar alig varom a tavaszt. :(


Azelott meg egy olyan helyen laktam, ahol 8 honapig volt nyar... :)


Talan probald meg valamivel lefoglalni magad (hobbi, sport, munka...) es akkor nem fognak annyira nyomasztani az ilyen dolgok.

2015. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs világvége hangulatom tőle, de nagyon zavar. Vártam a karácsonyt, de hó nélkül, napsütésben nem az igazi. :( Nálunk MA esett a hó, igaz, olvad is kicsit.... Na, most kicsit karácsonyi hangulatom lett. Viszont már igazi tavasz sincs, meg nyár... Eddig ugye volt a kellemesen meleg nyár, ami elég kiszámítható volt, majd jött az ősz, hideg tél, hóval, stb, majd a kellemes, lassú melegedéssel a tavasz.... Most egyik napról a másikra van akár 10-20 fokos különbség is :O És ez se fizikailag, se szellemileg ne mtesz jót az embernek...
2015. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most így 2021 végén egyik nap tél van -2 fokkal, rögtön másnap 18 fokkal májusi időjárás. És ez váltja egymást hetente vagy naponta. Egyik nap nyár, másik nap tél, utána ősz....
2022. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!